Graphic Design, Logo Blog

14 نکته ای که آرزو می کنم هنگام شروع کار درباره طراحی گرافیک بدانم

مطلب زیر یک پست وبلاگ مهمان است که توسط Lexie Lu از ارائه شده است کباب را طراحی کنید .

یکی از بهترین چیزها در مورد عصر مدرن این است که شما به عنوان یک خلاق واقعاً می توانید مسیر خود را جعل کنید. اگر نویسنده هستید ، می توانید بنویسید. و اگر یک هنرمند هستید ، می توانید طراحی کنید یا خلق کنید. بنابراین بسیاری از “متخصصان” خارج از مسیر سنتی موفقیت را دنبال نکردند ، و اشکالی ندارد. شاید آنها به مدرسه نرفته اند – یا آنها تحصیل کرده اند اما در یک چیز کاملاً غیر مرتبط تحصیل کرده اند. شاید آنها قبل از گرفتن کار از دیگران ، شروع به طراحی آرم و وب سایت برای دوستان و خانواده خود کنند.

به هر حال که باشد هر کس یک مسیر را دنبال نمی کند. این بدان معنا نیست که ما چیزهای مشترکی نداریم. در واقع ، من می توانم صدها نکته و نظر راجع به تجربه خود در صنعت به اشتراک بگذارم که روزی خودتان پیدا خواهید کرد. این زیبایی این کار است. حرفه ای به معنای سنتی یا نه ، کسانی که تجربه داریم چیزهای زیادی برای ارائه تازه کارها داریم.

با توجه به این موضوع ، فکر کردم ممکن است نکاتی را با کسانی که تازه شروع به کار می کنند ، در میان بگذارم.

1 خود را محدود نکنید

تمرین کامل می شود ، بنابراین تنها راهی که می توانید پیشرفت کنید تمرین حرفه خود هستید . این بدان معنی است که دائماً از منطقه راحتی خود بیرون می روید و چیزهای جدید را امتحان می کنید ، از ابزارهای جدید استفاده می کنید یا حتی اشکال جدیدی از کار را به عهده می گیرید. در زمینه کاری خود راضی نباشید – بیاموزید که آن را تغییر دهید تا استعداد و رشد خود را محدود نکنید.

اوایل ، بعضی اوقات احساس خواهید کرد که صلاحیت انجام یک پروژه خاص یا انجام کار خاصی را ندارید. طبیعی است ، اما اجازه ندهید مانع شما شود. برای موفقیت به عنوان یک خلاق لازم نیست که متخصص باشید زیرا استعداد و مهارت می تواند شما را تا آنجا برساند. تجربه و آزمایش چیزهای جدید را بیاموزید و با تصور اینکه نمی توانید کاری انجام دهید یا دانش کافی ندارید ، خود را محدود نکنید. بسیاری از مواردی که در یک زمینه خلاقانه خواهید آموخت ، به شکل فوری و عملی انجام می شود.

گرت جان لودر ، یک گرافیست نسبتاً ناشناخته ، را ایجاد کرد این نماد سطل آشغال که در DeviantArt موجود است. او برای خلق این نسخه از الهام از هنرمند دیگری استفاده کرد. جالبتر این است که چگونه او پس از مدتها به دنبال چیزی شبیه به خود برای خود این نماد را خلق کرد. خود را محدود نکنید – هرگز نمی دانید چه عواقبی در پی خواهد داشت!

2. با نرم افزار خود آشنا شوید

طراحی و هنرهای گرافیکی در عصر مدرن خواستار استفاده از برنامه های مختلف رایانه ای و طراحی است. به عنوان مثال Adobe Illustrator و Photoshop دو برنامه فوق العاده محبوب هستند که احتمالاً در کارنامه خود قرار خواهید داد. صادقانه بگویم ، مهم نیست که از چه ابزار یا برنامه ای استفاده می کنید. اگر برای شما مفید است ، عالی است!

مهمتر این است که شما اطلاعات نرمافزار مورد استفاده خود را درک کنید. هنگامی که کار نمی کنید ، آزمایش کنید و برخی از توابع کمتر معمول را بشناسید. یک دوره آنلاین بگذرانید ( SkillShare بسیار عالی است) یا یک آموزش عمومی بخوانید. برای یافتن اطلاعات جدید ، در انجمن ها و سایت های پرسش و پاسخ مانند Quora مرور کنید.

شما برای ایجاد طرح ها و محتوای خود از نزدیک با این نرم افزار کار خواهید کرد ، بنابراین مطمئن شوید که وقت آن فرا می رسد با آن کاملاً آشنا هستید.

3 کار شما بهتر خواهد شد

رشد اجتناب ناپذیر است – به ویژه اگر به طور منظم کار خود را انجام دهید. این فقط چیزی است که به طور طبیعی با گذشت زمان اتفاق می افتد. شما تکنیک ها و سبک های جدید ، برنامه های جدید را خواهید آموخت و حتی ممکن است استعدادهای جدیدی را کشف کنید که متوجه نبوده اید. عملکرد و کارایی شما نیز رشد خواهد کرد. پروژه ها خیلی سریعتر به اتمام می رسند و ایده های بهتری خواهید داشت.

مگر اینکه کار را متوقف کنید. این کار را نکن.

4. مشتری همیشه درست است

این یک قرص سخت برای بلعیدن است ، به ویژه در زمینه ای که کار خود شماست و شما خون ، عرق و اشک خود را در آن می ریزید. متأسفانه مشتری همیشه حق دارد. یا در مورد شما ، آن چیزی نیست که شما می خواهید برای طراحی بخواهید ، بلکه همان چیزی است که مشتری می خواهد.

وقتی در میان کاری هستید که دوست دارید آسان است فراموش کنید که در حال انجام کار واقعی هستید. دقیقاً همینطور است. از طرف مشتری به شما سپرده شده است که چیزی را به دلخواه خود ایجاد کنید. شما فقط می توانید یک طرح ، تصویر یا محصول نهایی را کاملاً دوست داشته باشید تا مشتری از آن متنفر باشد.

تنها شخصی که در پایان روز نظر شما را تحت تأثیر قرار می دهد مشتری شما است . به یاد داشته باشید که – در غیر این صورت ، شما زمان زیادی را برای رکاب زدن صرف خواهید کرد.

5. Block Creative یک چیز واقعی است

در برهه ای از زمان ، شاید سالها بعد یا احتمالاً فردا ، شما برای انجام کارهایی می نشینید و مثل این می ماند که با سر به دیوار فرو بروید. بلوک خلاقانه حتی برای بهترین ما اتفاق می افتد و می تواند خرد کننده باشد. وقتی این اتفاق افتاد ، آن را تصدیق کنید و تمام تلاش خود را برای حرکت به جلو انجام دهید. معطل نکنید و تسلیم شوید – حداقل نه بلافاصله.

با جستجوی الهام ، روش هایی را پیدا کنید تا جنبه خلاقیت خود را دوباره زنده کنید. ممکن است “چیز” شما پخش موسیقی عالی و جذاب شدن باشد؟ شاید شما ترجیح دهید که به کارهای دیگر طراحان و هنرمندان نگاه کنید؟ شاید دوست داشته باشید بیرون بروید و مدتی در چمن مدیتیشن کنید؟ برای حرکت به جلو هر کاری که باید انجام دهید انجام دهید.

هرچه زودتر بفهمید بلوک خلاقانه واقعی است ، سریعتر می توانید بر روی آن غلبه کنید. و در این مورد اشتباه نکنید – به شما ضربه می زند.

6. سبد طراحی خود را در اولویت قرار دهید

در یک زمینه خلاق ، نمونه کارها در واقع تنها رزومه مورد نیاز شما هستند . می توانید آن را به مشتریان بالقوه نشان دهید تا نقطه پرش داشته باشند. آنها می توانند مهارت های طراحی شما را ببینند و اندازه گیری کنند که آیا سبک شما با نیاز آنها مطابقت دارد یا نه. به همین دلیل است که خیلی زود مهم است که اولویت نمونه کارها را اولویت بندی کنید.

یک وب سایت تنظیم کنید تا به عنوان نمونه کارها عمومی و حرفه ای عمل کند. از تکنیک های طراحی و محتوایی که مشتری ممکن است بخواهد در سایت خود ببیند استفاده کنید. از همه مهمتر ، هنگام پذیرش کار ، به نحوه نگاه کردن به آن نمونه کارها بیندیشید. بعضی اوقات مجبورید فقط یک پروژه را قبول کنید اما این بدان معنا نیست که شما باید آن را در کارنامه خود بگنجانید. فقط بهترین های خود را به نمایش بگذارید.

برای مثال عالی این عمل ، به نمونه کارهای حرفه ای Grant Burke مراجعه کنید. او یک طراح گرافیک مستقل مستقر در تورنتو است که در این مدار نام خود را به دست آورده است. نکته ای که ممکن است فوراً متوجه آن شوید این است که طراحی صفحه اصلی او بسیار متن سنگین است. اما هنگام پایین رفتن به صفحه ، محتوای بصری بیشتری به شما تعلق می گیرد که توانایی او را در پر کردن چندین نقش خارج از طراحی گرافیکی برجسته می کند.

Grant Burke - Graphic Designer - Website Homepage

7. بیشتر کار کنید

بدیهی است که طراحی گرافیک و توسعه وب سایت از قدرت شما برخوردار است ، اما اگر می خواهید در صنعت موفق شوید باید شاخه خود را تنظیم کنید. گاهی اوقات ، محصول یا طرحی که ایجاد می کنید به کپی وب همراه نیاز دارد و باید آن را بنویسید. در سایر مواقع ممکن است از شما خواسته شود که با استفاده از مهارت طراحی خود ، اینفوگرافیک جذابی را برای مشتری خود ایجاد و بسازید.

بیاموزید که بیشتر کار کنید تا به عنوان یک خلاق رشد بیشتری داشته باشید. اگر می خواهید ، یک جک یا جین از همه تجارت ها باشید. این کار نه تنها به شما کمک می کند تا فاصله بگیرید ، بلکه به شما کمک می کند تا کار بیشتری در صنعت داشته باشید.

به عنوان مثال ، گرافیک های تجربی در حال حاضر یک چیز فوق العاده محبوب هستند. این شامل استفاده از فن آوری مدرن در ترکیب با هنر . ممکن است یک بوم خالی روی دیوار داشته باشید و کاربران با استفاده از یک برنامه AR می توانند آنچه در تصویر است را ببینند. به عنوان یک طراح ، این ممکن است مهم به نظر نرسد ، اما من استدلال می کنم که قطعاً اینگونه است. جهان امروز مکان بسیار متفاوتی است و آشنایی با فن آوری مدرن و روندهای نوظهور شما را در موقعیتی قدرتمند قرار می دهد. شما قادر خواهید بود برای مشتری های خود به موفقیت های بیشتری دست یابید ، و این شما را به دارایی مطلوب تری تبدیل می کند.

8. هرگز به صورت رایگان کار نکنید

هنگامی که کار خود را شروع می کنید ، تمایل به انجام کارهایی ارزان یا رایگان دارید تا نمونه کارهای خود را تقویت کنید. در نهایت این که شما چه کاری انجام می دهید به خود شما بستگی دارد ، اما احتمالاً بهتر است از پروژه هایی که بیش از حد مهارت شما نیستند اجتناب کنید.

وقتی به صورت رایگان یا نسبتاً ارزان کار می کنید ، خود و استعداد خود را بی ارزش می کنید. این هرگز چیز خوبی نیست و نمونه ای است که بسیاری از مشتریان از آن پیروی خواهند کرد.

9. قبل از شروع سپرده دریافت کنید

قبل از شروع کار ، از نکته بالا استفاده کنید ، همیشه ودیعه یا هزینه اولیه دریافت کنید. قسمت تأسف بار مشاغل دورکاری و از راه دور این است که مشتری یا مشتری پس از پایان کار هیچ گونه متوسل به پرداخت پول به شما نمی کند. شما به راحتی قول آنها را می گیرید که آنها پولی را که به شما بدهکار است برای شما ارسال می کنند. اگر و چه نکنند ، آن وقت است که همه جهنم از بین می رود.

برای نجات خود از این مشکل ، همیشه از قبل ودیعه بخواهید . به این ترتیب ، اگر مشتری بلند شود و مبلغ کامل را پرداخت نکند ، حداقل در ازای زمانی که سرمایه گذاری کرده اید چیزی دریافت خواهید کرد. و در یک تجارت خلاق ، وقت هزینه است.

10. از وقت خود بیشترین استفاده را کنید

زودهنگام و از قبل یاد بگیرید که مدیریت زمان هنگام کار برای خودتان مهارت مهمی است. شما قدرت این را دارید که کار و وظایف خود را کنار بگذارید و به تنهایی تصمیم می گیرید که وقتی پشت میز خود می نشینید و وقت خود را شروع می کنید. این همچنین بدان معنی است که تقصیر شماست که وقت خود را تمام کنید و مهلت خود را از دست دهید یا به دلیل عدم کارآیی مجبورید بیشتر از زمان برنامه ریزی شده کار کنید.

این همیشه مربوط به کل زمان شما برای انجام یک پروژه نیست – بلکه مربوط به کاری است که با زمان سرمایه گذاری انجام می دهید. کارآیی و بهره وری را بیاموزید و سعی کنید تا حد امکان عوامل حواس پرتی را از بین ببرید و در کار خود باقی بمانید. هرچه زودتر و سریعتر کار خود را انجام دهید – به شرطی که این کار را دقیق انجام دهید – زمان کمتری برای کار صرف خواهید کرد.

طراح منگدی ژانگ دارای یک نمونه کارها شگفت انگیز است و با مرور برخی از موفقیت های خود واقعاً می توانید مشاهده کنید که او از وقت خود نهایت استفاده را کرده است. او بخشی از چندین پروژه مطرح بوده است ، از جمله Workspace ONE و برنامه ای به نام Everydaying.

Mengdi Zhang - Everydaying App Design Project

11 س Askال کنید

هرگز تصور نکنید می دانید مشتری یا مدیر چه می خواهد. این می تواند منجر به یک فرآیند توسعه گسترده در پایان شما شود که به نظر می رسد همه چیز برای هیچ چیز بی فایده است. درست در جلو ، به اندازه نیاز در مورد پروژه و وظایف خود س questionsال کنید.

یک سوال عالی برای پرسیدن این است که مشتری یا مدیر شما چه انتظاری از محصول نهایی دارد. این دقیقاً به گوشت کاهش می یابد و به شما اجازه می دهد ببینید چه چیزی برای آنها با توجه به طراحی و کار شما بسیار با ارزش است.

12 شبکه و ایجاد تماس

شما می توانید ماهرترین و باتجربه ترین پیمانکار جهان باشید ، با بهترین طراحی ها و طرح هایی که تاکنون دیده است. اما اگر شما تنها باشید هیچ یک از اینها مهم نیست. چرا؟ زیرا در برخی از مواقع شما با یک پروژه یا وظیفه روبرو خواهید شد که در آن به کمک نیاز خواهید داشت. در این مواقع است که شبکه و ارتباطات شما واقعاً گسترش می یابد.

شاید با کسی آشنا شده اید که در برنامه نویسی و توسعه مهارت بسیار خوبی دارد؟ شاید با نویسنده ای روبرو شده اید که می تواند برخی از نسخه های وب را برای شما شلاق بزند؟ زود شبکه را یاد بگیرید و حتی در زمینه های دیگر نیز ارتباط برقرار کنید ، زیرا این امر در آینده به شما کمک خواهد کرد.

13. سندرم ایمپوستر نیز یک چیز است

من بارها باهاش ​​دست و پنجه نرم کردم ، شما هم همینطور. این امر مخصوصاً اگر برای رسیدن به حرفه خود مانند مسیر تحصیل در مدرسه یا دوره های آنلاین یا حتی کار در یک دفتر خارج از خانه خود ، مسیر سنتی را طی نکرده اید ، بسیار قوی است.

سندرم تحمیل کننده زمانی است که احساس می کنید کاملاً متعلق نیستید در شرایط فعلی شما برای خلاقیت ها ، این معمولاً پس از کسب موفقیت خاصی به دست می آید. شما احساس صلاحیت انجام کارهایی را که انجام می دهید ندارید و مطمئناً کسی قصد دارد شما را به عنوان یک کلاهبردار بیرون کند.

این تصویب خواهد شد – فقط آن را سوار کنید. اما مطمئناً بهتر است اگر بفهمید این چیست و در بعضی موارد تقریباً برای همه اتفاق می افتد.

14. سلامتی خود را در نظر داشته باشید

این چیزی است که هرچه پیرتر می شوید بیشتر آشکار می شود. سلامت روحی و جسمی شما به طور مستقیم بر بهره وری شما تأثیر می گذارد و از طریق پروکسی موفقیت شما را تحت تأثیر قرار می دهد. این امر به ویژه اگر بیشتر روز خود را نشسته و به کامپیوتر خیره شوید بیشتر صادق است.

استراحت را یاد بگیرید. بلند شوید و راه بروید و کمی ورزش کنید. اطمینان حاصل کنید که رژیم غذایی سالمی دارید و در طول روز قند خود را زیاد نمی کنید. شکر از جلو باعث انبوهی از انرژی شما می شود تا بعداً سقوط کنید.

و هرچه پیرتر می شوید ، می توانید نیاز به چرت زدن داشته باشید. مشکلی نیست کار ذهنی و خلاقیت فشار روحی طبیعی بر مغز شما وارد می کند که کار بدنی این کار را نمی کند. این بدان معنا نیست که آنها به همان اندازه طاقت فرسا نیستند – این فقط به این معنی است که تمام روز از مغز خود استفاده کنید ، ضرری برای شما خواهد داشت.

شروع کار خود به عنوان یک طراح گرافیک جوان می تواند در ابتدا ترسناک باشد. درگیر شدن در اولین خواسته های شغلی آسان است و احساس غرق شدن در درخواست های طراحی می شود. فقط بدانید ، بسیاری از جوامع طراحان وجود دارد (مانند Logo Geek Community ) که مایل و قادر به کمک به شما هستند سفر خود را آغاز کنید.

لکسی لو یک طراح گرافیک و وبلاگ نویس است. او از نوشتن در مورد آخرین روند طراحی گرافیک و ایجاد نمونه های اولیه برنامه تلفن همراه لذت می برد. او را در توییتر lexieludesigner دنبال کنید و از وبلاگ وی دیدن کنید ، طراحی کباب .

از این مقاله لذت می برید؟ در اجتماعی به اشتراک بگذارید!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *