Furniture

قوانین آرم ، سیاه در برابر رنگ ، مارک های لکه دار و یک سالاد میوه ای آبدار

black and white logos

آیا زمان بازنشستگی آرم سیاه و سفید فرا رسیده است؟ بن ترت سوالی را مطرح می کند که پاسخی طاقت فرسا به نفع “نه” می دهد. یک چیز خوب نیز ، با بسیاری از طراحان گرافیک مشتاق امروزی در معرض یک نوع “فقط آنلاین” از جهان است.

citi logo

لوگو چه ارزشی دارد؟ مایکل سورتیز درباره نحوه” آرم هایی که ما می شناسیم “صحبت می کند مرده”. در این پست ذکر شده است که چگونه در گذشته ، سازمان ها فکر می کردند یک آرم تازه به تغییر ثروت آنها کمک می کند. امیدوارم آنها هنوز اینگونه فکر نکنند.

sponsor logos

آیا باید آنجا وجود داشته باشد قانونی علیه آرم ها باشد؟ دیوید طراح بر روی آرم هایی که هیچ ارتباطی برقرار نمی کنند موزیک می کند. من در مورد شما چیزی نمی دانم ، اما دوست دارم صدای پرداخت شده برای طراحی “نه” پرداخت شود.

logo design love

Logo Design Love ، کتاب ، چراغ سبز می گیرد! بسیاری از شما از قبل می دانید ، اما برای کسانی که در وبلاگ اصلی من مشترک نیستند ، در تلاش هستم تا یک نویسنده منتشر شده شوم. اوقات هیجان انگیز!

اگر عضوی از یک آژانس طراحی هستید ، و طراحی هویت درجه یک را تولید می کنید ، دوست دارم در مورد یک ویژگی احتمالی از شما بشنوم. می توانید با من در اینجا تماس بگیرید .

Apple logo fruit salad

برای یک پایان سبک ، فکر کردم این سالاد میوه آرم سیب یکپارچهسازی با سیستمعامل بسیار آبدار به نظر می رسید. از طریق @ ucllc .

پیوند آرم در توییتر (با برخی اوقات).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *