Furniture

آرم ها روی نشان های پرنعمت

نشان و افراط Spratt ، c1960s

Spratt's logo اعتبار.

“رسم الخط بسیار مورد علاقه سگ (وسیله ای تصویری ، با زیرکی از حروف ‘Spratts’ در تصویر یک سگ ساخته شده است) ، در سال 1936 توسط مکس-فیلد بوش طراحی شد. برای واجد شرایط بودن نشان Spratt رایگان (همانطور که این مثال 1960 نشان می دهد) ، از صاحبان حیوانات خانگی خواسته شد که 32 “نماد تجاری” را از هر دو Bonio Spratt ، Weetmeet Nom. 1 & 2 ، Ovals ، Ovals Mixed ، Puppy Biscuits و Spratt’s جمع کنند. گوشت م epلفه آموزشی بالا و نشان مینا / کروم یک مجموعه گرافیکی فوق العاده را ایجاد می کنند.

“وقتی Spratt ، اولین تولید کننده غذای حیوانات خانگی در مقیاس بزرگ در جهان ، در سال 1972 توسط Spillers خریداری شد ، عمر سگ دوست داشتنی به پایان رسید.”

شرکت دوچرخه رالی ، دهه 1950

Raleigh badge logo اعتبار.

“این یک قطعه عالی از یادگاری های رالی است که کارت پشتی آن هنوز با همکاری نفیس نشان” سر هرون “Raleigh است که با افتخار” All Steel Bicycle “شرکت را تبلیغ می کند. مارک رالی مترادف با برتری تولید انگلیس بود و یکی از برترین مارک های دوچرخه در قرن بیستم بود.

“مارك معروف رالی از زمان تأسیس این شركت در ناتینگهام در سال 1886 با دوچرخه در ارتباط بوده است. فرانك بودن ، یك وكیل محلی ، توانایی این شركت را دید و شركت را خریداری كرد و در سال 1888 شركت چرخه رالی را ایجاد كرد. ویژگی برجسته رالی ‘heron’s head’ از اوایل قرن بیستم جز integ لاینفک مارک تجاری این شرکت بوده است. “

کمپین تلویزیونی Smash Martian “For Mash Get Smash” ، 1974

Smash Martian badge اعتبار.

“مارک سیب زمینی له شده Smash به دلیل یک تبلیغ تبلیغاتی تلویزیونی بسیار موفق در سال 1974 یک شبه موفقیت کسب کرد. غذای راحت از آن زمان به محبوبیت عمومی مردم انگلیس و تبلیغات تلویزیونی تبدیل شده است و اکنون تبلیغات این محصول با فرهنگ عامه دهه 1970 ارتباط ناپذیری دارد.

“تا زمان انتشار تبلیغات Smash در سال 1974 ، غذای راحتی Smash که اولین بار در دهه 1960 عرضه شد ، تا حدودی موفقیت آمیز بود. به منظور خوراکی شدن گرانولهای Smash ، محتویات آن را در یک کاسه ریخته و سپس آب جوشانده و سپس مخلوط می کنند تا مخلوط سیب زمینی له شده صاف تولید شود.

“Cadbury’s (صاحب Smash در آن زمان) ، به آژانس تبلیغاتی Boase ، Massimi ، Pollitt مأمور كرد كه یك سری آگهی ها را براساس گروهی از مریخی ها طراحی و اجرا كند ، در حالی كه انسانها را در تلویزیون می بینند كه سیب زمینی له شده را در زایمان قدیمی تهیه می كنند. راه فشرده مریخی ها با صدای مکانیکی غیر قابل تردید خود ، انسان ها را به خاطر روش های ابتدایی خود مسخره می کنند که ناگزیر به خنده های مریخی بی وقفه تبدیل می شود. این آگهی با اصطلاحات معروف معروف “For Mash get Smash” به پایان می رسد. “

نشان RCA یقه / پین ، دهه 1930 – 1970

RCA badges اعتبار.

“RCA مترادف با صنعت پخش و الکترونیک مصرفی است و مخفف آن مخفف Radio Corporation of America است. این شرکت در سال 1919 تشکیل شد و تا سال 1986 وجود داشت و امروز این برند متعلق به شرکت بین المللی VOXX است.

“نشان های فوق دو تغییر از مارک تجاری متمایز RCA را نشان می دهد. آرم “کوفته” رعد و برق در سال 1922 آغاز به کار کرد. دستگاه رعد و برق ناشی از حرف “A” یک استعاره بصری قوی برای “ارتباط” است و حروف “RC” باقی مانده را تأکید می کند. (در اوایل قرن بیستم ، تعدادی از شرکت های درگیر در صنایع نوظهور ارتباطات / پخش از پیچ و مهره برای ترویج ایده “ارتباطات” استفاده کردند).

“در سال 1968 ، RCA آرم متمرکز خود را بر روی serif به یک علامت تجاری بلوک sans serif مدرنیست تغییر داد همانطور که در نشان / پین یقه پایین سمت راست دیده می شود. مد برای فونت های sans serif در دهه 1960 و 1970 امری عادی بود و بدون شک تغییر اساسی این طرح از “مد” الهام گرفته شده است. ”

گینس ، دهه 1950

Guinness badge اعتبار.

“این نشان کلاسیک یقه گینس با یک شعار حمایت کننده در دهه 1950 با ارز قدیمی 7d خریداری شده بود.

“شعار” گینس برای شما خوب است “از سال 1929 توسط آژانس تبلیغاتی S H Benson در لندن آغاز شد و تا آغاز دهه 1960 همچنان در پوسترها ، تبلیغات مطبوعاتی و سایر موارد تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفت. وقتی در سال 1929 خلاصه نامه گینس برای بنسون صادر شد ، آنها از مشتریان در میخانه های لندن س askedال کردند که چرا چاق و چله ایرلندی را نوشیده اند. پاسخ قریب به اتفاق جای خود را به تولد یک شعار معروف داد “” گینس برای شما خوب است “.”

لگو ، دهه 1960

Lego badge اعتبار.

“دو نشان قدیمی 1960 از هلند باعث تبلیغ برند مشهور جهانی لگو می شوند. شخصیت کوچک خوک لگو با لباس های قرمز و کلاه قرمز روشن ، یک استقبال عالی برای تولید کننده اسباب بازی ساخت و ساز دانمارکی است.

“لوگوی شکل نامه لگو از زمان اجرای اول در سال 1935 دستخوش تغییراتی شده است. در سال 1940 ، آرم کلمات” Billund – دانمارک “را در آغوش گرفت در حالی که از نظر ایزومتریک” LEGO “را نشان می دهد. در سال 1948 ، “Billund – دانمارک” پاک شد و “LEGO” ظاهر بازی نرم و گردی پیدا کرد که از لحاظ سبک و سبک با چند تغییر برجسته مانند زمینه قرمز (1954) و طرح زرد (1973) دست نخورده باقی مانده است. نشان نشان داده شده در نشان های فوق حروف نرم و گرد گرد را نشان می دهد که این نوع متن مناسب برای یک اسباب بازی ساختمانی است که توسط دستان جوان دستکاری می شود.

“نام لگو از واژه های دانمارکی” LEg GOdt “آمده است ، به معنی” خوب بازی کردن “و در لاتین معنی” من با هم جمع می شوم “.”


بیش از 300 نشان در مجموعه رابرت چیزهای عالی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *