Furniture

Waterstones نشان جدید (قدیمی) را نشان می دهد

Waterstones signage ماکت علامت گذاری که رسالت را نشان می دهد- علامت کلمه رایگان.

در ماه مه 2010 ، بزرگترین کتابفروشی خیابانهای بزرگ انگلیس ، Waterstones ، را راه اندازی کرد هویت مارک جدید . کار طراحی توسط venturethree مستقر در لندن ایجاد شده است.

Waterstones logo venturethree سرمایه گذاری سه طراحی 2010.

Waterstones logo venturethree

موارد زیر به دفتر مطبوعاتی Waterstones اضافه شد دیروز:

“Waterstones ، بزرگترین کتابفروشی خیابانهای انگلستان ، امروز نشان جدیدی را برای این شرکت نشان داده است. این فونت serif محبوب Baskerville را با یک W بزرگ باز می گرداند و دیگر از نوع آپوستروف نیست.

“جیمز داونت ، مدیرعامل Waterstones گفت:” Waterstones یک مارک برجسته است که شایسته یک W بزرگ است ، و یک قلم که نشان دهنده اقتدار و اعتماد به نفس است – باسکرویل این کار را انجام می دهد. سنگهای بدون فتحه در یک دنیای دیجیتالی از URL ها و آدرس های ایمیل ، یک هجی متنوع و کاربردی تر است. همچنین بازتاب تصویری کاملاً واقعی از تجارت امروز ما است که گرچه توسط یکی ایجاد شده است ، اما اکنون بر اساس سهم مستمر هزاران کتابفروش فردی بنا شده است. ”

طراحی و هجی جدید آرم Waterstones به تدریج در کلیه ارتباطات کتبی ، مطالب نمایشگر ، لوازم آنلاین و لوازم نوسازی فروشگاه اجرا می شود.

Waterstones logo evolution تکامل آرم Waterstones

این حرکت “موجب خشم” شد (Daily Mail – نه اینکه من یک خواننده باشم) در میان کسانی که اصرار دارند که apostrophe باید بماند. جان ریچاردز ، رئیس انجمن محافظت از Apostrophe گفت: “این کاملا اشتباه است. از نظر دستوری نادرست است در صورت عنوان Sainsbury’s و مک دونالد می تواند آن را درست کند ، پس چرا واتراستون نمی تواند؟ شما واقعاً امیدوارید که یک کتابفروشی آخرین مکانی است که می توانید با زبان انگلیسی آنقدر شلوغ کنید. “

تیم واترستون این شرکت را با استفاده از 6000 پوند پول اضافی از WH Smith ، در سال 1982 راه اندازی کرد ، قبل از اینکه 11 سال بعد با 47 میلیون پوند به کارفرمای سابق خود بفروشد.

مطابق با The Bookseller ، آرم کوچک حرف FS Albert Pro توسط venturethree فقط به آن منتقل شده است 25 فروشگاه از 310 فروشگاه این شرکت. در صورت صحت ، بازگشت به طرح قدیمی کمتر از ادامه کار با حروف کوچک است.

من فقط می توانم در سال 2009/10 حدس بزنم؟ خلاصه طراحی بود ، اما اگر Waterstones یک هویت تازه و پویاتر بخواهد ، مطمئناً سه شرکت ارائه می شود. گفتن این ، و از نظر یک خارجی ، من هرگز به ضرورت تغییر متقاعد نشدم.

در جای دیگر گزارش شده است:
Waterstones آفرینش حفره ها ، در The Telegraph
Waterstones از apostrophe خود منصرف می شود ، در Mail Online
رسول Waterstone. چه کسی مراقبت می کند؟ در متن ساده
Apostrophcalypse اکنون ، در Asbury & Asbury
خارج با قدیمی و با قدیمی ، در CR Blog


بروزرسانی:
یک کارمند در خیابان واتراستونس آکسفورد هنگامی که به سمت محل کار خود می رفت ، پیامبر رها شده را رصد کرد.

Waterstones apostrophe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *