Furniture

LogoGarden 2 میلیون دلار بودجه تأمین می کند

پست های جان ویلیامز را نادیده بگیرم! در اینجا یک وبلاگ اخیر وجود دارد در مورد چگونگی سختگیرانه سیاست ها و رویه های او است. به نظر می رسد به جای سرقت و بازآفرینی نسخه های کربن آثار دیگر هنرمندان ، نزدیکان او آنها را مشتق کرده اند.

جان ، این هنوز سرقت می کند!

من توصیه می کنم با سرمایه گذاران وی در FCA Venture Partners به ​​طور مکرر تماس بگیرید و به آنها اطلاع دهید که درگیر چه کاری هستند. برای آنها پیوندهایی به پستهای متعدد وبلاگ درباره این شوخی یک انسان و شرکت اخلاقی فاسدش ارسال کنید اگر آنها همان سطح ناآگاهی را نشان می دهند که جانی-بوی ، پس ما باید نام آنها را به صورت عمومی از لجن بکشیم. تا زمانی که قوانین به نفع ما به روز نشود بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم ایجاد سر و صدای زیادی است! جان ویلیامز تصمیم گرفته است که به صدای جمعی ما گوش ندهد و حتی به لطف استفاده غیرقانونی از آثار هنری ما موفق به کسب موفقیت های بزرگ شده است ، وقت آن است که او را دفن کنیم!

با مت کینگ و جان برچ از FCA Venture Partners تماس بگیرید زیرا آنها در هیئت مدیره LogoGarden خدمت می کنند. “FCA بازوی مدیریتی Clayton Associated است”. و این پیوند شما را به مقاله ای می رساند که در مورد سرمایه گذاری آنها فکر می کنند که می کنند توضیح می دهد.

اطلاعات تماس FCA Venture Partners:

اندرو بولدین
615-293-4819
bouldina@claytonassociates.com

مت کینگ
kingm@claytonassociates.com

جان بورچ
burchj@claytonassociates.com

دفتر اصلی Clayton Associated:
5121 Maryland Way، Suite 300 | Brentwood، TN 37027
تلفن: 615.320.3070
نمابر: 615.963.3847

برخی از سر و صدا ها را ایجاد کنید !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *