Furniture

LogoArchive # 1

LogoArchive #1

“تفاوت بین فضای دیجیتال و مصنوعات مصنوعی به طرق مختلفی نمایان می شود. با بی نهایت بودن چشم انداز دیجیتال ، استفاده از زبان فرم بین سالهای 1950 و 1980 برای هر کسی امکان پذیر است. با فضای محدود چاپ ، رویکرد شخصی تری به خود می گیرد ، بنابراین هر چیزی که در سطح شخصی با من صحبت کند ، چیزی که در استعاره خود از یک لذت برخوردار است یا از انتزاع آن دارای پیچیدگی است. این نسخه اول برخی از آرم های حیوانات مورد علاقه من را گرد هم آورده است.

LogoArchive #1

“یک رابطه حیاتی بین LogoArchive آنلاین و LogoArchive در چاپ با حفظ تمایز سفید به سیاه ایجاد می شود ، جایی که کتاب های آرم به طور معمول سیاه و سفید هستند. این امر همچنین امکان تأیید بافت فیزیکی جدید LogoArchive را از طریق کیفیت بدون پوشش و رنگ آمیزی Colorplan Ebony ، لایه بندی فیزیکی جوهر سفید و صحافی فراهم می کند. با منگنه های مشکی.

LogoArchive #1

“چاپ سفید روی سیاه و سفید در حالی که از هزینه فویل و چاپ صفحه جلوگیری می کنید ، یک چالش بود. WithPrint یک کار چاپ دیجیتال خارق العاده انجام داد ، لبه های تیز را حفظ کرد و سفید روی سیاه را تا حد ممکن سفید کرد.

LogoArchive #1

“از آنجا که این یک جزوه کوچک است (10pp به علاوه جلد) ، جزئیاتی مانند لایه بندی مداوم جوهر از طریق هشت عبور ، پیرایش دقیق کاغذ رنگ شده و بدون روکش و استفاده از منگنه های سیاه ضروری است. آنها به توجیه قیمت آن کمک می کنند ، که با قیمت 5 پوند ، کمی بیشتر از کارت تولد گران قیمت است و امیدوارم LogoArchive را برای چاپ دوم آماده کند. من 400 دوییدم و 100 تا مانده. ممکن است بعداً اجرای دیگری انجام شود اما من می خواهم نسخه بعدی را ادامه دهم.

LogoArchive #1

“دریافت شماره شابک برای من اولین بار بود. من در گذشته بارکد برای مشتری ها ایجاد کرده ام ، اما هرگز به عنوان ناشر ثبت نام نکرده ام و شماره ای را درخواست نکرده ام. این یک فرآیند کاملاً ساده از طریق Nielsen BookServices است که 89 پوند برای یک یا 149 پوند برای 10 هزینه دارد. بارکدی با استفاده از چند آنلاین ایجاد شد ابزار و از یک بلوک سفید ناک. ارسال هرگونه نشریه با شماره شابک به پنج موسسه الزامی است که یکی از آنها کتابخانه بریتانیا است.

LogoArchive #1

“یک قسمت مهم از LogoArchive در چاپ داستان آن است – ظرفیت آن برای گرفتن چیزی عملی مانند تحقیقات و مستندات ، و دادن یک م componentلفه شخصی به آن. تعداد زیادی کتاب آرم در آنجا موجود است ، بنابراین این ترکیب از داستان ، شیوه جدید تحویل و اهمیت متمایز قصد دارد LogoArchive را از هم جدا کرده و پایه ای برای یک ارتباط مداوم با خوانندگان ایجاد کند. ”

LogoArchive #1

LogoArchive (شامل قبلاً ) ) یک پروژه بازیابی ، تحقیق و ترمیم توسط طراح ریچ بیرد است. توزیع LogoArchive # 1 توسط Counter-Print انجام شده و توسط کتابهای ماگما ، magCulture و کتابچه راهنمای استاندارد .

به روزرسانی: LogoArchive # 2 اکنون در دسترس است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *