Furniture

کتاب منبع Symbol: راهنمای معتبر نمادهای گرافیکی بین المللی

این کتاب برای اولین بار به عنوان گالینگور توسط McGraw Hill Higher در سال 1972 ، سال تألیف ، منتشر شد مرگ هنری دریفوس . هنری یک طراح صنعتی تحسین شده و اهل بروکلین ، نیویورک بود. شرکت وی طیف گسترده ای از محصولات از جمله جاروبرقی ، تلفن ، خودکار چشمه ، ساعت های زنگ دار ، لوکوموتیو ، تراکتور ، ترموستات دیواری ، دوربین ها و سایر موارد را طراحی کرد ، بسیاری از آنها در قرن 20 امریکا همه گیر شدند.

Symbol Sourcebook

سوزان كاره هنگام طراحی مصاحبه گفت: “یکی از قسمتهای مورد علاقه من این کتاب لیست سیگنالهای سرگرمی آن است ، که سرگرمی ها هنگام تماس با یکدیگر تماس می گرفتند جاده. ”

Symbol Sourcebook

طی چند سال هنری و کارمندانش پایگاه داده ای با بیش از 20000 نماد را جمع کردند. این مجموعه به عنوان ماده اولیه برای حدوداً 1000 علامت گرافیکی طبقه بندی شده در کتاب منبع نماد عمل کرد. این یک مقاله خوب از مقدمه است.

Adweek از مورخ طراحی ، راسل فلینچوم ، نویسنده زندگینامه هنری دریفوس ، برای نظر در مورد کتاب. “منشا این کار با تمایل به برچسب گذاری John Deere و National Supply Co. (تجهیزات حفاری نفت) با برچسب های استاندارد بین المللی آغاز شد که لازم نیست از کشوری به کشور دیگر تغییر یابد ، بنابراین در وقت و تلاش بسیار صرفه جویی می شود.” جمع آوری نمادها بیشتر یک پروژه مشترک هنری و همسرش دوریس بود که از نزدیک با پل کلیفتون ، طراح اصلی این کار همکاری می کرد. “این کار با ارسال نامه ای انبوه از هر سازمانی که دارای نمادهایی بود که می توانستند فکر کنند ، آغاز شد ، سپس این اطلاعات را جمع آوری کرده و آنها را به ظاهر استاندارد می رساند.”

Symbol Sourcebook

“اگر سیستمی از نمادها قابل تهیه باشد که به همان اندازه در لاگوس و لاپلند قابل تشخیص باشد ، شاید بتوان رویای یک وسیله ارتباطی اساسی جهانی را تحقق بخشید. من معتقدم این امکان وجود دارد. “
– هنری دریفوس

Symbol Sourcebook

گالینگورهای دست دوم (1972) و شومیزهای جدید (1984) را می توان از آمازون برداشت ( .com ، .co.uk ، .ca ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *