Furniture

کار مشخصات چیست؟

در مورد ویدیو کنجکاو شدم ، من از استیو خواستم جزئیات بیشتری را به اشتراک بگذارد (در زیر).

هدف

اگر بین یا در حین انجام پروژه های مشتری وقت بیابم ، دوست دارم انیمیشن هایی بسازم که فقط برای “آموزش” باشد. پیش از این توضیحاتی شبیه این توضیح در HTML5 و گرمایش زمین گرمایی . دوستان طراح من Jacqui Oakley و جیمی لاوسون به من پیشنهاد داد که یکی از کارهای مربوط به مشخصات را انجام دهم ، موضوعی که احساس می کردند همیشه باید برای دیگران توضیح دهند. من آنها را برای شام آماده کردم و از آنجا رفت.

مدت

یک ویدیوی انیمیشن مانند این طی یک دوره چهار تا شش هفته ای بین 100 تا 200 “ساعت” طول می کشد. این یکی با هزینه و زمان شخصی خودم بود ، بنابراین من فقط می توانم قطعه قطعه کار کنم. از ابتدا تا انتها حدود چهار ماه طول کشید.

مهارت ها

من تصاویر را انجام دادم ، اگرچه ما اغلب برای سایر انیمیشن ها تصویرگرانی با استعداد استخدام می کنیم. من در ابتدا صداگذاری را ضبط کردم تا بتوانم انیمیشن را با آن تنظیم کنم ، اما یک حرفه ای را برای مرحله نهایی ، Greg Tomlin a استخدام کردم >.

نرم افزار

غالباً Illustrator ، سپس Flash و After Effects برای انیمیشن. Soundtrack Pro و Audacity به کار صداگذاری و جلوه های صوتی کمک می کنند.

در مورد مشخصات کار

من از نظر نوع مسابقه تحت تأثیر قرار نگرفته ام ، اما هنوز هم در ازای “نمایش” در فلان وب سایت درخواست های زیادی برای انجام فیلم های متحرک رایگان دریافت می کنیم. هنگام کار به تنهایی ، تکمیل یک انیمیشن بیش از یک ماه طول می کشد ، بنابراین کمترین چیزی که می گویم همیشه جالب است ، وقتی کسی یک ماه از وقت خود را به طور رایگان از شما می خواهد! ما RFP (درخواست پیشنهاد) را نیز دریافت می کنیم که مشتری امیدوار است که ما تقریباً اسکریپت را بنویسیم و قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می خواهیم با آن کار کنیم ، از جهت تصویری انیمیشن ماکت می دهیم ما من باید توضیح دهم که بیشتر این موارد بعد از اینکه ما تصمیم گرفتیم با هم کار کنیم می آید

Design contest spec work


از اینکه وقت گذاشتید متشکرم ، استیو.

مبحث ساده در Twitter را بگیرید. از طریق MatDolphin .

از بایگانی ها:
پایان مسابقه طراحی معمولی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *