Furniture

چگونه برندگان جوایز آرم

ترول کنید

نام مشتری ، Felix Trolldenier ، غیر معمول بود. آنچه به نظر وی یک ضرر بود ، به نظر طراحان در Pacifica ارزش افزوده می بخشد. آنها نام را کوتاه کردند و از تایپوگرافی به عنوان عنصر مجازی استفاده کردند و به آن شخصیت و بیان دادند. “یک آرم واکنش پذیر ، بدخلق و جذاب. با استفاده از فناوری ضبط حرکت ، می توان حرکات واقعی را تکرار کرد و آنها را به تایپوگرافی مورد استفاده در هویت پیوند داد ، و عملکرد یک بازیگر را به یک شخصیت نزدیک کرد. در استودیو و از طریق مجموعه ای از دوربین های مادون قرمز با وضوح بالا ، ما یک سری رفتارهای واقعی را ضبط و در آرم گنجانیدیم ، تکرار آنها به هیچ وجه دیگر غیرممکن است. ”

Troll logo

Troll logo

گوند

GUND قدیمی ترین تولید کننده اسباب بازی های نرم در آمریکا است و آرم آنها توسط آزمایشگاه رسانه Cynda ، ادای احترام به سنت این شرکت در گرفتن حالت های صورت در اسباب بازی های آنها است.

Gund logo

Gund logo

للا باتری

برای مطابقت با نام منحصر به فرد او ، للا باتری دارای یک مهارت منحصر به فرد است – زیست شناس ، مربی مواد غذایی و منبع غذای ارگانیک . شرکت جدید او به یک هویت احتیاج داشت که نام Buttery را به روشی معاصر و در عین حال اجتناب از کلیشه های کره ، بازی کند. TRÜF در سانتا مونیکا بقیه کارها را انجام داد.

Lela Buttery logo

Lela Buttery business cards

Merzatta

Merzatta یک تیم طراحی جواهرات زن و شوهر است. کار آنها از عناصر موجود در طبیعت الهام گرفته است ، اما مواردی که بلافاصله دیده نمی شوند. شادی یافتن در گنجینه های پنهان. این آرم – یک جفت سنجاب رو به روی هم – طراحی شده توسط Design Progress Design ، هم از ارتباط با طبیعت و هم از گرما صحبت می کند. و عاشق این زن و شوهر هستند که در هر قطعه می سازند. فضای منفی بین آنها شکل بلوط را تشکیل می دهد ، سر اشاره به اکتشافات کوچکی است که فقط وقتی کنار هم قرار می گیرند آشکار می شوند. وقتی سنجاب ها در قفل نشان داده می شوند ، عدم تعادل بینایی ایجاد می شود ، اما نماد به تنهایی دوست داشتنی است.

Merzatta squirrel logo

Merzatta squirrel logo

اورلئان + ویندر

فروشنده های مد و طراحی Orleans + Winder برای خیابان های متقاطع محل سکونت خود در مرکز خلاقیت دیترویت نامگذاری شده اند. با استفاده از حروف اول اورلئان + ویندر ، Civilization مستقر در سیاتل یک مونوگرام ساخت که به شکل یک جاده پیچ در پیچ بدون وقفه ظاهر می شود و به خیابان های متقاطع ادای احترام می کند. طراحان از زیبایی و ظرافت ظاهری صنعتی این برند الهام گرفته اند ، و با زیبایی و زیبایی کم رنگ خود همراه شده اند.

Orleans and Winder logo

Orleans and Winder logo

Cochon Dingue

Cochon Dingue (خوک دیوانه) زنجیره ای از بیستروهای فرانسوی در کبک کانادا است. با تایپوگرافی الهام گرفته از پوستر فرانسوی و پالت bleu-blanc-rouge ، طراحی مجدد توسط LMG مستقر در کبک به وضوح ریشه های فرانسه را نشان می دهد در حالی که اضافه کردن برخی از سرگرمی های معاصر. مطالعه موردی کامل .

Cochon Dingue logo

Cochon Dingue signage

HOW Logo Awards

ثبت نام آرم 55 دلار و برای ورود به هر دو دسته از برنامه های آرم و شناسه 75 دلار هزینه دارد. همه ورودی ها باید در تاریخ 30 اکتبر 2017 ثبت شوند. جزئیات بیشتر در وب سایت جوایز How .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *