Furniture

چند گزینه آرم ارائه می دهید؟

number design sketches

“من در مرحله ای از طراحی خود قرار دارم که نمی خواهم وقت خود را برای ارائه بیش از یک پیشنهاد آرم تلف کنم. من به اندازه کافی اعتماد به نفس دارم و می گویم بعد از هفته ها کار روی آرم و استفاده از روشی که به دقت آزمایش شده است ، نیازی به ارائه دو یا سه گزینه ندارم. در عوض می توانم کسی را که روی آن کار می کنم تنظیم کنم. آیا بیش از یک گزینه به مشتریان خود ارائه می دهید؟ ”

سوال خوبی که توسط طراح مستقر در رم ارسال شده است سونیا گازلونی .

پس از ارائه مقدمات پروژه ، من تمایل دارم که دو یا سه ایده بسیار متفاوت را برای مشتریان توصیف کنم ، و افکار خود را با کلمات و نه تصاویر توضیح دهم. سپس مشتری می تواند هر جهت را تجسم کند بدون اینکه توسط جزئیاتی مانند رنگ و تایپوگرافی پرت شود – مواردی که در مرحله بعد انتخاب می شوند. هنگامی که مشتری در مناسب ترین جهت به توافق رسید ، من ماکت هایی ایجاد می کنم و یک ارائه آماده می کنم.

توضیح ایده ها با کلمات (و گاهی اوقات با یک طرح یا دو طرح) باعث می شود سرعت تمرکز سریعتر از استفاده از Photoshop و Illustrator باشد ، بنابراین قوی ترین ایده زودتر توسعه می یابد ، بدون اینکه وقت دیگری را تلف کنید.

چند گزینه به مشتریان خود می دهید؟

من چند سال پیش همین سوال را برای ارائه کتاب اریک کارجالوتو روش طراحی em پرسیدم > می توانید تعداد زیادی پاسخ را در بخش نظرات اینجا بخوانید.

یک پست مرتبط دیگر: روند ایده آل طراحی؟ جایی که من از مایکل جانسون از بانک های جانسون نقل قول کردم: “سه گزینه بهترین ارائه شده است (یکی امن ، یکی پرماجرا ، یکی ترسناک – از دید مشتری) ، یک جهت انتخاب می شود ، توسعه می یابد ، سپس امضا می شود.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *