Furniture

چند مورد شماره 5

مورد جدیدی از لورنس کینگ که ممکن است وقتی نسخه ای از آن را دریافت کردم بررسی کنم. این عنوان ایجاد هویت مارک ، نوشته شده توسط کاترین اسلید-بروکینگ.

Creating a Brand Identity

در Amazon.com موجود است ، Amazon.co.uk ، و مستقیماً از ناشر .

در جاهای دیگر ، اگر در مورد آرم ها و اطلاعات مربوط به مربوطه کلاس های مهارت Skillshare ، چندین مورد را انتخاب کرده ام. طراحی هویت سه ماه دسترسی به کلاس فقط 0.99 دلار از طریق لینک هزینه می کند. چانه بزنید.

ویوین هوی از عملکرد مستقر در تورنتو برای به اشتراک گذاشتن رایگان وی (یا پرداخت آنچه می خواهید) با شما تماس گرفت راهنمای طراحی لوگو .

Function Logo Design Guide

من مطمئن هستم که برای خیلی ها مفید خواهد بود.

اگر این مقاله را در سایت (به جای RSS) می خوانید ، متوجه تغییر جزئی در مناظر خواهید شد. ممکن است پست ها در بایگانی کمی عجیب به نظر برسند ، اما من فقط از یک طرح تمیز که به خوبی در موبایل ها کار می کند خوشحالم.

تبلیغ شخصی زیر را کوتاه می کنم. این سایت بیش از 100000 دنبال کننده در توییتر دارد و 450،000 در فیس بوک . می توانید پیغام های جدید را در هر یک از آن نمایه ها (به جز هنگامی که فیس بوک همه چیز را پنهان می کند) پیگیری کنید ، یا به صورت دیگر اشتراک از طریق ایمیل و همچنین می توانید از کتاب .

درمورد کتاب ، چاپ دوم اکنون به زبان اسپانیایی در دسترس است (در صورت عدم خواندن مقاله دیگر من وبلاگ).

Logo Design Love in Spanish

به لطف برخی از پروژه های مشتری خارق العاده ، به اندازه معمول سایت را به روز نکرده ام (و یک کودک دو ساله خاص که من بیشتر اوقات دوست دارم وقت بگذرانم). اما اگر موردی وجود دارد که می خواهید در آن مشارکت کنید ، شاید یک مطالعه موردی آرم خوب یا اندیشه در مورد حرفه طراحی باشد ، لطفاً در تماس باشید . و امیدوارم که اگر قبلاً منتظر پاسخ هستید ، تحمل خواهید کرد – من باید ایمیل های غیر مشتری را به یک پوشه “اکشن” هدایت کنم که تمایل به حجیم شدن دارد.

سرانجام ، از Fused بابت انجام یک کار عالی که میزبان سایت است تشکر می کنم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *