Furniture

هواپیماها ، قطارها و هنری با الهام از آرم

Virgin Atlantic livery

پرسش و پاسخ در مورد طراحی هواپیما و آرم (در بانکهای جانسون).

مدیر خلاق بانکهای جانسون ، مایکل جانسون ، در مورد چالشهای پیش روی هنگام طراحی لوگوها و آرم های هواپیما مصاحبه کرد. “شما ممکن است بهترین ایده را برای یک نماد دم خیالی غیرمعمول داشته باشید ، اما روی یک نشان یا لباس فرم یکنواخت یا چاپ صفحه روی یک رنگ روی یک بسته پذیرایی بخورید. بنابراین انعطاف پذیری بی نهایت اکنون کلید واژه است. ” یک خواندن ارزشمند.

با توجه به یک یادداشت مرتبط ، ویدئو تایم لپس فوق در مدت بیش از 15 روز فیلمبرداری شده و نشان دهنده اسپری ویرجین آتلانتیک جذاب است. و در اینجا اطلاعات مختصری در مورد مارک های فرعی ویرجین وجود دارد.

London Olympic clock

ریمیکس ساعت المپیک (در Noisy Graphics مناسب).

اگرچه بن ترت یکی از طراحانی است که عاشق آرم لندن 2012 ، برای او ، به این نتیجه می رسد: “این مشکل این آرم لعنتی نیست ، همه اعدامها ضعیف است. من عاشق آن لوگو هستم که واقعاً آن را دوست دارم ، اما وقتی همه چیزهای پشتیبانی کننده به نظر می رسد فاقد انرژی و جسارت مفهوم اصلی هستند بسیار سخت است. ”

Eurostar logo

Eurostar Sculpts New Logo (با نام تجاری جدید). /

کلینتون دانکن مستقر در سیدنی ، که با مهربانی از نویسنده LDL با جایی که Gap اشتباه رفت ، هویت SomeOne برای Eurostar (با جزئیات در هویت طراحی شده minimal Coca Cola logo

نام من را گرفتید (در مورد Dorothy) .

“ما در حال کار بر روی یک سری نقاشی هستیم که آرم های معروف را به شکل های اصلی گرافیکی خود برمی گرداند. خلق قطعاتی که فکر می کنیم آثار هنری در نوع خود هستند. ” پروژه هنری دوروتی بخشی از مینی گرایشی است که من در جاهای دیگر دیده ام ، در امتداد آرم های کوتاه ، هنوز قابل خواندن این یک نگاه اجمالی به مرزهای همیشه بین هنر و طراحی است. Colors by Mu Chen مثالی دیگر است. ما هنرمند هستیم ، یا طراح؟ هر دو؟ گرافیست ها؟

آن چیزی که طراح آن را با هر نام دیگری صدا می کنیم ، بوی شیرین خواهد داشت.
(Act II، Scene II)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *