Furniture

همه چیز درباره Chermayeff & Geismar

Chermayeff & Geismar

ایوان چرمایف و تام گیسمار در اواسط دهه 1950 در ییل به عنوان دانشجو ملاقات کردند. آنها در حال تحقیق برای مقالاتی در مورد طراحی حروف چاپی بودند. در بهار سال 1957 آنها با رابرت براون جون همکاری کردند و براونجون چرمایف گیسمار را تشکیل دادند. سه سال بعد ، براون جون همکاری را ترک کرد.

صدها علامت تجاری توسط Chermayeff & Geismar Inc ایجاد شده است. آرم ها و برنامه های هویتی آنها برای شرکت های با رده بالا مانند Mobil ، Time Warner ، Viacom و Xerox (قبل از برند مجدد ) ، و برای موسساتی مانند کتابخانه عمومی نیویورک ، موسسه اسمیتسونیان و موزه هنر مدرن ، از ویژگی های فوری قابل تشخیص در طراحی است.

در سال 2008 ، طراح ساگی هاوی سومین شریک اصلی شرکت و جوانترین در طول تاریخ شرکت شد. برخی از جدیدترین پروژه های هویتی این شرکت شامل آرم های جدید برای ارز آرمانی و کتابخانه کنگره است.

Ivan Chermayeff Tom Geismar Sagi Haviv از چپ به راست: ایوان چرمایف ، تام گیسمار ، ساگی هاویو

فیلم زیر توسط ساگی هاویو ، LogoMotion ، دارای یک ویترین متحرک از آرم های مختلف چرمایف و گیسمار است.

مقدار

“هلال ماه” یا انعکاس سه بعدی در چشم نیست.

جشن 50 سال کار با شریک زندگی تام گیزمار ، ایوان چرمایف (در کنفرانس طراحی ایندابا ) خاطرنشان کرد که در روزهای اولیه ، وقتی مردم از او می پرسیدند که در مهمانی ها چه می کند ، او به آنها می گفت که او یک هنرمند تجاری است ،” آنها نمی دانستند این چیست اما آنها تو را تنها گذاشتند ، که خوب بود. ” حالا او می گوید که او یک طراح گرافیک است ، “و آنها می گویند” آه ، خواهرزاده من در حال طراحی گرافیک است “. اما آنها هنوز معنی آن را نمی دانند و هنوز هم شما را تنها می گذارند. که خوب هم هست. ”

آرم های چرمایف و گیسمار

NBC logo design NBC

طاووس شش پر طراحی شده در سال 1986 (به نمایندگی از شش بخش NBC) به یکی از شناخته شده ترین پرندگان جهان تبدیل شده است.

Barneys New York logo design بارنیز دهانه>

این نوع که در سال 1981 طراحی شده ، هم مدرن و هم کلاسیک است و با قرار دادن “N” و “Y” در مرکز ، بر میراث افتخارآمیز نیویورک تأکید می کند.

Chase logo design تعقیب

در سال 1961 طراحی شد ، هنگامی که تعداد کمی از شرکتهای آمریکایی توسط نمادهای انتزاعی شناسایی شدند ، هشت ضلعی Chase از یک سری ادغامها (به نقل از آرم از مایکل اوامی ).

Mobil logo design موبایل

آرم Mobil که در سال 1964 طراحی شد ، بلافاصله در سراسر جهان قابل شناسایی است. با استفاده از این طراحی به رنگ ، در نسخه سیاه فقط از دو دایره متحدالمرکز (برای حرف “o”) استفاده می شود که حرکت و تحرک را نشان می دهد.

Bond Market Association logo design باند انجمن بازار

این انجمن صنفی کارگزاران و فروشندگان که در سال 1997 طراحی شده است ، از آرم استفاده می کند که برای کسانی که چشمشان به نمودارهای رو به بالا حرکت می کند ، جذاب است.

Steff Geissbuhler

شرکت طراحی Chermayeff & Geismar بدون ذکر طراح سوئیسی قابل نمایش نیست ، Steff Geissbuhler وی بخش اصلی موفقیت چرمایف و گیسمار بود.

در سال 2005 ، Chermayeff & Geismar Inc پس از جدایی Geissbuhler و چندین همکار ارشد ، که شرکت طراحی موفق خود را تأسیس کردند ، منحل شد شرکای C&G . ایوان و تام به همراه ساگی اکنون به عنوان شرماف و گیسمار و هاویف تجارت می کنند.

مطالعه بیشتر در مورد چرمایف و گیسمار

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *