Furniture

هزینه آرم Saul Bass

به نقل از چاپ: آیا می خواهید از این مرد آرم بخرید؟

من از بیل (که در کنار سائول باس کار می کرد) در مورد این هزینه ها و محصولات قابل تحویل خاص در هر پروژه سال کردم. این چیزی است که او به من گفت.

هواپیمایی قاره

Continental Airlines logo Saul Bass

“من مدیر حساب بودم و تیم طراحی جداگانه ای متشکل از 16 نفر تحت کار من بود. به عنوان نمونه ، ما رویکرد کاملاً جدیدی نسبت به دفتر فروش بلیط شهر Continental و همچنین میزهای ورود و مناطق انتظار قبل از بورد ایجاد کردیم.

بروس بوردیک برای کار با ما فراخوانده شد ، و مطمئناً چنین بود انقلابی در سال 1968. ما یک قالب جدول زمانی کاملاً آسان برای خواندن ایجاد کردیم. سپس هواپیمایی بود که با دم طلایی ، همه مواد چاپی ، لباس فرم ، تابلوها از بین می رفت … ادامه دارد.

Continental Airlines livery Saul Bass عکس توسط Phillip Capper .

“من به یاد می آورم که طرح مارک آرم و هواپیما 30000 دلار بود. ما از کلیه تماس های عمومی ایستگاه آنها از جمله موارد چاپی ارزیابی شناسایی آرم عکس (آرم قدیمی و مارک ناخواسته) را انجام دادیم. این مبلغ 10 هزار دلار بود. ”

( صفحه ویکی پدیای خطوط هوایی قاره ای .)

راکول اینترنشنال

Rockwell International logo Saul Bass

“آرم Rockwell 90،000 دلار بود. هنگام هواپیمایی آمریکای شمالی و راکول استاندارد با هم ادغام شدند ، 24 بخش داشتند و هر بخش خود را داشت مشاغل بی نظیر. هنگام طراحی آرم ، ما در مورد نامگذاری و تغییر نام چندین بخش برای قرار دادن در سیستم نامگذاری مناسب مشورت کردیم.

“به عنوان مثال مشاغل منحصر به فرد شامل بخش بوستون دنده بود که برای تمام چرخ دنده های خود یک پروژه طراحی بسته بندی داشت. Aero Commander دفاتر فروش داشت. ما یک سیستم علامت گذاری مدولار برای همه بخش ها انجام دادیم. ما بر روی یک کار تحریر و چاپ کارت ویزیت برای همه بخش ها در یک محل چاپ کار کردیم ، سپس همه چیز را به همه بخش ها ارسال کردیم. در ادامه کار ، یک کتابچه راهنمای استاندارد گرافیک ایجاد کردیم. ما برای دیدن بهتر تلویزیون برای بچه های بخش Roketdyne در اولین فرود تاریخی ماه ، لباس های ویژه ای را به همراه آرم بزرگ در پشت خود ارائه دادیم. ”

Rockwell International logo Saul Bass عکس از طریق Rocketdyne Archives .

“ما ناوگان 30 نشانه گذاری هواپیمای خصوصی را انجام دادیم. و تا زمانی که Willard Rockwell کارت بازی خصوصی را به پایان برسانیم ، ادامه می یابد.

“ما ماهیانه حدود 75000 تا 90،000 دلار صورتحساب می گرفتیم و من هر ماه به عنوان مدیر حساب بر 50 شغل اجرایی جداگانه نظارت داشتم. شکستن هزینه های خاص برای هر بخش دشوار است. ”

( صفحه Rockwell International Wikipedia .)

به ندرت اتفاق می افتد که ببینیم بازیکنان برتر برای کارشان چه چیزی بدست می آورند ، از بیل هیگ برای به اشتراک گذاشتن دانش خود بسیار تشکر می کنیم.

از وب سایت بیل دیدن کنید Powerlogos Design و کتابی را که مشترکاً نویسنده آن بوده است بخوانید > نحوه ایجاد آرم های موثر شرکت .

از بایگانی ها: “ این همان چیزی است که شما نیاز دارید – یک نقطه جادویی.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *