Furniture

لوگوراما ، فیلم

عکس اولیه یک چشم انداز از لس آنجلس است ، شهری را نشان می دهد که تمام ساختمانها و ساکنان آن به نوعی مارک تجاری هستند: پرندگان به شکل آرم های بنتلی و استون مارتین ، پروانه MSN ، عابران پیاده به شکل نماد AIM ، تابلوهای بزرگراه هوایی نصب شده روی آرم های Atlantic Records و غیره

طلسم Pringles (با صدای دیوید فینچر) به یک پارکینگ رستوران کشیده می شود و یک پیشخدمت Esso Girl (با صدای آجا ایوانز) را که در استراحت دود است پیشنهاد می کند. هنگامی که در مورد اخلاق نگهداری حیوانات در باغ وحش ها بحث می کنند ، دو پلیس میشلن من در یک رزمناو پارک شده (با صدای باب استفنسون و شرمن آگوستوس) معرفی می شوند. در آن سوی شهر ، Bob’s Big Boy (با صدای Joel Michaely) و Haribo (با صداگذاری Matt Winston) در حال گشت و گذار در باغ وحش هستند که توسط آقای پاک و تمیز (صداپیشگی Michaely) رهبری می شود. این دو پسر از تور متنفر هستند و از قطار تور بیرون می آیند. آنها به زودی با مهار شیر MGM و پرتاب بطری کوکاکولا به آزار و اذیت او شروع می کنند ، اما امنیت باغ وحش ، Green Giant آنها را سرزنش می کند.

هنگامی که پلیس ناهار را سفارش می دهد ، از طریق رادیو تماس گرفته می شود که یک مجرم در یک کامیون تحویل قرمز شل است. هر دو پلیس رونالد مک دونالد (با صدای استفنسون) را در کامیون جاسوسی می کنند و تعقیب می کنند. تعقیب و گریز به سرعت از کنترل خارج می شود ، زیرا افراد بی گناه در معرض خطر قرار می گیرند. در همین حال ، بچه های باغ وحش بازدید خود را به پایان رسانده اند و به اتوبوس مدرسه بازگشته اند و به زودی به پیتزا هات نزدیک می شوند ، جایی که Esso Girl منتظر است با ماسک اصلی Pringles و ماسک Pringles Hot & Spicy. رونالد مک دونالد برای جلوگیری از اتوبوس مدرسه منحرف می شود و کامیون خود را از جلوی کلبه پیتزا راهنمایی می کند. چندین اسلحه و سلاح بیولوژیکی از پشت کامیون بیرون می ریزد و بیگ بوی و هاریبو را وسوسه می کند تا آنها را برای فروش در بازار سیاه بدزدند. رونالد مک دونالد Haribo را با پا ناک اوت می کند ، Big Boy را گروگان می گیرد و به داخل کلبه Pizza می دوید. در داخل ، Big Boy رونالد مک دونالد را گاز می گیرد و با Esso Girl به دنبال پوشش پشت پیشخوان می دود. رونالد مک دونالد با عصبانیت اقدام به تیراندازی می کند و بهانه پلیس را برای شروع شلیک به سمت او می دهد و او یکی از افسران پلیس را می کشد.

همانطور که نبرد اسلحه در خیابان ها منفجر می شود ، صدای همهمه ای کم در سراسر شهر به گوش می رسد. زمین لرزه ای عظیم شکافی به شکل آرم کنسول بازی ویدیویی Microsoft’s Xbox باز می کند که خیابان های شهر را به شکلی باز تقسیم می کند. Big Boy و Esso Girl از کلبه پیتزا که به سرعت در حال فروپاشی است فرار می کنند و یک ماشین پلیس را می دزدند. هنگام رانندگی از پلیس با موتورسیکلت سرقت شده Grease 2 ، رونالد مک دونالد به یک تابلوی افتاده Weight Watchers برخورد می کند و به بیرون پرت می شود و به شکافی شبیه آرم زنیت می پرد. در حالی که سعی می کرد خودش را بیرون بکشد ، توسط اتومبیل Esso Girl و Big Boy’s رانده می شود. این دو نفره به سختی از شهر فرار می کنند و در امتداد بزرگراه منحنی شکل آرم VAIO سرعت می گیرند. همانطور که نزدیک تابلوی آدامس های هالیوود بودند ، این تکه تکه می شود و نامه های غول پیکر را به بزرگراه مقابل می رساند. آنها در حالی که از یکی از نامه ها طفره می روند ، از بزرگراه و پایین تپه ای دور می شوند و به یک درخت برخورد می کنند. نفت خام از شکاف های اطراف شهر فوران می کند و سیل لس آنجلس را می گیرد. تپه ای که Esso Girl و Big Boy روی آن قرار دارند ، به دو قسمت تقسیم شده و یک آرم غول پیکر North Face را نشان می دهد. سرانجام ، زمین در اطراف آنها خرد می شود ، در کنار دریا قورت داده می شود ، و آنها را در یک جزیره کوچک ترک می کند (با دختر اسو یک سیب رنگی را برمی دارد و لقمه می گیرد). این فیلم با بزرگنمایی به پایان می رسد تا مشخص شود که کالیفرنیا از سرزمین اصلی جدا شده است و اکنون مانند آرم نایک شکل گرفته است ، اما همچنین تمام جهان از آرم های بیشتری تشکیل شده است. بعد از اعتبارات ، رونالد مک دونالد کچل ، چشم سیاه و تا حدی بدون دندان خنده آور می خندد و می گوید ، “من آن را دوست دارم”.

از طریق صفحه ویکی پدیای لوگوراما نقشه بکشید .
آرم در IMDB . از طریق Debbie Millman .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *