Furniture

صحبت کردن در مورد طراحی آرم # 8

Museum of London logo

آرم جدید

Coley Porter Bell برای موزه لندن (راست). نشان قبلی Pentagram برای موسسه در سمت چپ نشان داده شده است. از طریق CR Blog و کاملاً جدید .

Montreal logo

در پاییز 2006 ، انجمن متروپولیتن مونترال تصمیم گرفت که به “مارک تجاری که ویژگی های منطقه شهری را به وضوح و منسجم در صحنه بین المللی ارائه دهد” نیاز دارد.

دو سال و 487،000 دلار بعد ، این هویت برند جدید مونترال . اسمارت کسی؟ از طریق عامل آرم .

David Pache

مصاحبه ای با David Pache .

“من خودم را یک ارائه دهنده خدمات چند رسانه ای می دانم. با این حال ، دلیل این که من صرفاً وقت و انرژی خود را صرف طراحی آرم می کنم این است که این ناحیه ای است که 90٪ مشتریانم از من نیاز دارند. و این واقعاً علاقه من است. “

Objectified logo

Build که در سال 2001 توسط Michael C. Place تأسیس شد ، ایجاد طرح آرم را مستند کرده است برای عینیت یافته ، با استفاده از یک سری تصاویر شسته و رفته. مایکل در مورد آرم در ساخت وبلاگ صحبت می کند . از طریق Quipsologies .

Cecif logo tutorial

Veerle گام به گام ما را از طریق تعدادی از اقدامات در Adobe Illustrator انجام می دهد. این آموزش نحوه ایجاد نماد آرم Cecif.com را نشان می دهد.

Five logo design

DixonBaxi اخیراً تغییر نام تجاری پنج (یکی از کانالهای تلویزیونی زمینی انگلیس) را به پایان رسانده است ) از طریق FormFiftyFive .

با تشکر از شما برای خواندن

امیدوارم از این دورگردهای کوتاه لذت ببرید. از اینکه وقت خود را برای خواندن اختصاص دادید متشکرم ، و اگر ویژگی یا مقاله خاصی دارید که می خواهید اینجا ببینید ، نظر خود را بگذارید و به من اطلاع دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *