Furniture

شاید آرم امارات متحده عربی با رای عمومی انتخاب شود

من نمی دانم چرا از مردم خواسته شده است که درباره آرم جدید امارات متحده عربی تصمیم بگیرند ، اما من تصور می کنم که این یک پیشرفت نسبت به عموم مردم است که می خواهند این طرح را ایجاد کنند (تلاش برای زامبیا و هائیتی ).

این سرمایه گذاری دو روز پیش توسط شیخ محمد اعلام شد.

UAE logo

پنج گزینه برای رأی دادن وجود دارد.

1 / پارچه جامعه
UAE logo option

“خطوط تکراری همیشه در گروه های هفت تایی نشان داده می شوند ، که نمایانگر هفت امارات هستند. رنگ های متنوع از رنگ های واقعی موجود در هنر و صنعت اماراتی گرفته شده است ، و از جمله پرچم امارات متحده عربی. “

2 / تکامل درخشان
UAE logo option

“نقشه واقعی کشور و هفت امارات شکل اصلی نماد را تشکیل می دهد.”

3 / ‘شما’ می توانید هر چیزی باشید
UAE logo option

“عنصر” U “در مارک می تواند هر چیزی باشد که شما بخواهید – و از مردم امارات متحده عربی دعوت می شود نسخه های خود را از” U “ایجاد کنند.”

4 / ملیله بافی
UAE logo option

“میراث غنی و فرهنگ متعادل اماراتی هفت امارات ترکیبی در یک خط کوفی سنتی وجود دارد و متعادل است – مسیری که حتی در هنگام نوشتن به انگلیسی ، ظاهر آن غیرقابل تردید اماراتی است.”

5 / همه جانبه
UAE logo option

“امارات متحده عربی به طور مداوم در حال تغییر ، سازگاری و کاوش پتانسیل خود در جهان است. نمادی برای نشان دادن این حالت ثابت تحول پویا ایجاد شده است – نمادی که به اندازه کافی ساده است که توسط مردم حفظ می شود – تا جایی که بتوانند آن را با دستان خود تکرار کنند – فارغ از سن و توانایی. ”

طراحان برای اظهار نظر در دسترس نبودند (ارسال رای بیش از حد مشغول است). و اگرچه من گفتم این رویداد بهتر از درخواست عمومی برای طراحی است ، اما در صفحه رأی گیری یک بند وجود دارد: “در صورتی که مایلید پیشنهادات یا طرح های خود را نیز به اشتراک بگذارید ، می توانید از طریق nationbrand@uaepm.ae با ما تماس بگیرید” /

به روزرسانی:
اشتباه من. در سال 2010 از عموم مردم خواسته شد که طراحی کنند ، اما اشکالی ندارد ، زیرا نکته شماره 7 در بخش ورود به وضوح آمده است ، “هیچ هزینه ای برای شرکت در مسابقه وجود ندارد.” هورا!

برای رأی دادن و مشاهده تصاویر متنی از وب سایت UAE Nation Brand دیدن کنید .

در جای دیگر گزارش شده است:
برند کردن یک ملت: کار دشوار یافتن آرم مناسب برای امارات متحده عربی ، در The National

از بایگانی:
نام تجاری پرو ، یکی از طرح های مورد علاقه من در کشور است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *