Furniture

تکامل آرم کداک

این تجارت در آوریل 1880 متولد شد ، زمانی که George Eastman طبقه سوم یک ساختمان را اجاره کرد ساختمان در خیابان ایالتی در روچستر. وی شروع به تولید صفحات خشک برای فروش کرد و یکی از اولین خریدهای او یک موتور دست دوم با قیمت 125 دلار بود. جورج ایستمن گفت ، “من واقعاً فقط به یک اسب قدرت نیاز داشتم. این یک قدرت دو اسب بود ، اما من فکر کردم شاید تجارت نیز به آن پیشرفت کند. ارزش یک فرصت بود ، بنابراین من آن را استفاده کردم. ”

کلمه “کداک” اولین بار در سال 1888 به عنوان علامت تجاری ثبت شد. به گفته ایستمن ، “من خودم اسم را ابداع کردم. حرف “K” مورد علاقه من بوده است – به نظر می رسد نوعی نامه قوی و مهیج است. این مسئله این بود که می توان تعداد زیادی از حروف را امتحان کرد که باعث شروع و پایان کلمات با “K.” می شود. کلمه “Kodak” نتیجه است. ”

تاریخچه Kodak بیشتر.

در آرم جدید Kodak (در بالا) ، توسط Work-Order در نیویورک ، مدیر ارشد بازاریابی کداک ، استیون اورمن گفت ، “من فکر نمی کنم آنچه که ما انجام می دهیم” بازگرداندن “هویت نمادین کداک است ، زیرا در قلب و ذهن مردم فکر نمی کنم که واقعاً از بین رفته باشد. صرفاً منطقی است که یکی از مشهورترین مارک های جهان را در خط مقدم تصویر و هویت شرکت حفظ کنید. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *