Furniture

تسلا موتورز تی

به نام مخترع و مهندس نیکولا تسلا (1856-1943) ، مدیر عامل شرکت الون ماسک خود را منتشر کرده است طرح جامع ، قسمت Deux ، “جایی که ، از جمله موارد دیگر ، قابلیت های خودرانگیزی که مارک خودرو در تلاش است ، به صاحبان اجازه می دهد تا…

“… فقط با زدن یک دکمه بر روی برنامه تلفن تسلا ، ماشین خود را به ناوگان مشترک تسلا اضافه کنید و از آن بخواهید درآمد خود را هنگام کار یا تعطیلات برای شما ایجاد کند ، به طور قابل توجهی جبران کند و گاهی اوقات به طور بالقوه بیش از وام ماهانه باشد. یا هزینه اجاره این به طور چشمگیری هزینه واقعی مالکیت را کاهش می دهد تا جایی که تقریبا هر کسی می تواند یک تسلا داشته باشد. از آنجا که اکثر اتومبیل ها فقط 5 تا 10 درصد از روز توسط مالک آنها مورد استفاده قرار می گیرند ، سود اقتصادی اساسی یک اتومبیل خودران واقعی به احتمال زیاد چندین برابر یک ماشین است که اینگونه نیست. ”

Tesla symbol

مطابق با TechCrunch ، ایلان ماسک انتظار دارد قبل از اینکه اتومبیل های کاملاً مستقل واقع شوند ، در کل 6 میلیارد مایل رانندگی آزمایشی طول می کشد. یادگیری ناوگان در حال حاضر با سرعت 3 میلیون مایل در روز اتفاق می افتد.

نمونه کارها RO Studio مستقر در نیوجرسی نسخه زیر را از نشان تسلا نشان می دهد که در آن نماد و نشان کلمه قرار داده شده است سپر

Tesla logo

Tesla stationery

از آن زمان طراحی تغییر کرده است ، اما سپر برای ظاهری ساده از بین می رود (هنوز هم تا حدی در جلوی ماشین).

Tesla logo

Tesla store LA
فروشگاه تسلا LA ، عکس توسط میشا بروک / معماران MBH
Tesla logo badge
از طریق Motor Trend
Tesla logo badge
از طریق گاز 2

Tesla logo

Tesla Model S

شاید نشان T به برج تسلا یا سیم پیچ. شاید این اجرای طراحی باشد ، اما من فکر نمی کنم نیروگاه انرژی پاک را به تصویر بکشد نام تجاری تبدیل شدن به آن است.

به روزرسانی:
الون ماسک توییت کرد بعد از اینکه از آرم س askedال شد ،” مشابه SpaceX ، T مانند مقطع موتور الکتریکی است ، همانطور که X مانند یک مسیر موشک است. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *