Furniture

بکو به روزرسانی می شود

Beko logo

ساگی هاویو از Chermayeff & Geismar & Haviv به تازگی دوباره طراحی شرکت را به پایان رسانده است علامت کلمه وی با مهربانی به چند س aboutال درباره این پروژه چهار ماهه پاسخ داد.

احساس می کنید با طراحی قدیمی Beko کمبود چیست؟

ما از تایپوگرافی و عدم تعادل در کلمه کلیدی موجود ناراضی بودیم. وقتی کلمه را به صورت سرپوش تنظیم می کنید ، به ناچار یک ترکیب نامتعادل با B و E بسیار بسته در سمت چپ و O کاملاً باز در سمت راست بدست می آورید.

Beko logo

از نظر شخصیتی ، به نظر ما می رسید که طراحی موجود تصویر اشتباهی را ارائه می دهد. خلاصه ای که از مشتری دریافت کردیم ، در مورد مخاطبان اصلی بین 18 تا 35 سال صحبت کرد و ویژگی های هویتی مورد نظر را جوان ، پویا ، پر انرژی و قابل دسترسی توصیف کرد. طرحی که آنها با حروف کلاه کلفت و سخت آن کشیده شده بود ، عکس آن بود.

Beko logo

چالش انجام کار بسیار ساده ای بود که به رنگ متکی نبود ، بنابراین می توانست به خوبی به کاربردهای مهم لوازم خانگی تبدیل شود. رفتن با حروف کوچک به عنوان راهی برای ایجاد ظاهری جوان و برخورد نزدیک و همچنین متعادل سازی بصری کلمه بود. خط کج یک روش ساده و تقریباً ابتدایی برای تزریق انرژی و پویایی بود. ما همچنین برای داشتن تصویر کلی خوش بین تر ، آبی روشن تر را پیشنهاد کردیم.

آیا فرم های حروف کاملاً سفارشی طراحی کرده اید یا نوع حروف موجود را سفارشی کرده اید؟

فرم نامه ها سفارشی شده اند. برخی از آنها از نسخه Myriad ساخته شده اند ، اما همه دوباره طراحی شده اند. به خصوص “b” ، زیرا تکرار “o” و همچنین از بین بردن ساقه ، که با رانش خط مورب تداخل داشت ، مهم بود.

Beko logo sketches

آیا مورد دیگری برای مشتری ایجاد کردید ، یا تنها تمرکز شما در کلمه کلمه بود؟

علامت کلمه تمرکز اصلی ما بود. این قرار است در خانه های مردم با ماشین لباسشویی ، اجاق گاز و تلویزیون آنها زندگی کند ، بنابراین این یک امر مهم برای رهبری بکو است که بسیار استراتژیک فکر می کنند. پس از تأیید هویت ، ما رویکردی برای علامت گذاری در فروشگاه ایجاد کردیم و دستورالعمل های اساسی را برای استفاده از آرم ، از جمله مشخصات یک نوع متمایز شرکت ، طراحی کردیم.

Beko logo

Beko logo

Beko logo

Beko logo

Beko logo

در سال 2014 ، Beko حمایت FC Barcelona ، و طرح جدید اکنون در پیراهن تیم ها و علائم ورزشگاه تا سال 2018 ظاهر می شود.

Beko logo

اطلاعات بیشتر از Chermayeff & Geismar & Haviv .

مرتبط ، از بایگانی:
مصاحبه با ساگی هاوی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *