Graphic Designs, Logo Blog

بهترین نرم افزار طراحی آرم 2020

مطلب زیر یک پست مهمان از استیون در Clear Design .


زمینه ها و تخصص های مختلفی وجود دارد که طراحان گرافیک می توانند در آنها کار کنند. یکی از این موارد طراحی آرم است. در گذشته ، طرحهای نهایی آرم با استفاده از ابزارهای فیزیکی مانند میزهای نقاشی ، چاقوهای اگزاکتو ، موچین و سایر موارد ایجاد می شدند.

خوشبختانه امروزه طراحان گرافیک به نرم افزار رایانه ای دسترسی دارند که ایجاد همه چیز از یک آرم ساده برای یک تجارت کوچک تا یک کل بستر مارک تجاری برای یک شرکت بزرگ را تسهیل می کند. در این مقاله ، بهترین نرم افزار برای ایجاد آرم

را در نظر می گیریم

نحوه انتخاب بهترین نرم افزار طراحی آرم

انتخاب نرم افزار مناسب طراحی آرم کمی بیشتر از آنلاین بودن و انداختن پول برای اولین برنامه ای که می بینید ، نیاز دارد. مطمئناً ، می توانید این روش را انجام دهید اما احتمالاً ظرف چند روز درخواست بازپرداخت خواهید کرد.

وقتی نوبت به انتخاب نرم افزار مناسب می رسد ، باید این موارد را بخاطر بسپارید:

Vector vs Raster Graphics

دو فرم اصلی نرم افزار طراحی گرافیک وجود دارد ، گرافیک شطرنجی و برنامه های برداری.

به زبان ساده ، نرم افزار شطرنجی به کاربران امکان می دهد پیکسل های منفرد را در یک طرح ویرایش کنند. دستکاری هزاران پیکسل کوچک که هر گرافیک یا عکس را تشکیل می دهد ، باعث ایجاد نرم افزار شطرنجی می شود (به عنوان مثال Adobe Photoshop ) مناسب برای شستشوی هوای عکس ها ، طراحی گرافیک دیجیتال فریبنده و تولید مبتنی بر عکس اثر هنری.

با این حال ، اگر به دنبال طراحی آرم برای چاپ و استفاده از وب سایت هستید ، برنامه های مبتنی بر وکتور بهترین گزینه برای شما است.

گرافیک برداری از مسیرهایی تشکیل شده است که برای چاپ بهتر است زیرا از مجموعه ای از منحنی های ریاضی تشکیل شده است. برنامه های برداری محدودیتی برای استفاده از پیکسل ها ندارند و بنابراین برای ایجاد گرافیک از طریق دستکاری و پیوستن به اشکال و مسیرهای ساده بسیار مناسب هستند.

فناوری هسته

از یک برنامه حرفه ای مانند Adobe Illustrator گرفته تا ابزاری اساسی مانند Canva ، چندین گزینه نرم افزار طراحی وجود دارد. با وجود هر برنامه ای ، میزان مهارت لازم برای استفاده م itثر از آن باید همان چیزی باشد که شما در نظر می گیرید.

بسیاری از طراحان به دنبال نرم افزار آرم هستند که بر اساس بهترین فناوری موجود مانند هوش مصنوعی ساخته شده است. با درک درستی از نیازهای شما و استفاده از اطلاعاتی که ارائه می دهید ، می توانند یک آرم منحصر به فرد و بسیار تصفیه شده ایجاد کنند.

کاربرپسندی

همه مهارتهای لازم برای ایجاد طرحهای آرم حرفه ای و منحصر به فرد یا حتی توانایی انجام کارهایی بیش از استفاده از ویژگیهای اساسی برنامه را ندارند. کاملاً خوب است ، به همین دلیل صاحبان مشاغل شما را استخدام می کنند.

حتی در این صورت ، شما می خواهید از برنامه ای استفاده کنید که یادگیری کامل آن یک دهه طول نمی کشد و استفاده از آن راحت است. باید بصری باشد و یادگیری آن آسان باشد. بهترین نرم افزار دارای طراحی حداقلی است و به شما امکان می دهد تا روی کار مورد نظر تمرکز کنید.

پشتیبانی مشتری

اعتماد به برنامه جدیدی که احتمالاً تجربه استفاده از آن را ندارید دشوار خواهد بود و همیشه نمی توان به بازبینی های آنلاین اطمینان داشت که نمایشی دقیق از عملکرد خوب یا بد برنامه است.

انجام تحقیقات دقیق قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه از کدام یک از برنامه های طراحی آرم استفاده می کنید ، موجب صرفه جویی شما خواهد شد بسیاری از سردردها در آینده

بهترین نرم افزار طراحی آرم

اگر برای جستجوی اساسی در نرم افزار طراحی آرم پنج دقیقه وقت صرف کنید ، گزینه های بیشتری نسبت به آنچه می توانید در طول زندگی امتحان کنید ، خواهید داشت.

با این حال ، به نفع وقت و عقل شما ، لیستی از بهترین نرم افزارهای طراحی آرم را برای طراحان گردآوری کرده ایم ( سایر ابزارهای طراحی آرم را در اینجا مشاهده کنید ) بنابراین چه اولین نرم افزار طراحی آرم خود را بخرید و چه بخواهید نسخه فعلی خود را ارتقا دهید ، گزینه های نشان داده شده در اینجا به شما کمک زیادی می کنند.

 • Adobe Illustrator – 19 پوند در ماه
 • CorelDraw – 384 پوند
 • Inkscape – رایگان
 • Canva – 7 پوند در ماه
 • Affinity Designer – 48 پوند
 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator بهترین نرم افزار در کل برای طراحان آرم است.

  وقتی مردم به برنامه های طراحی گرافیک فکر می کنند ، بسیاری از آنها به همه گزینه هایی که Adobe ارائه می دهد فکر می کنند.

  بخشی جدایی ناپذیر از پلت فرم Cloud Adobe Creative ، ایلوستریتور به شما امکان می دهد تقریباً هر آنچه را تصور می کنید از جمله آرم ، نماد و نقاشی را ایجاد کنید.

  Adobe Illustrator Design Application

  Illustrator است یک برنامه طراحی بردار و از نظر اکثر طراحان حرفه ای ، بهترین ویرایشگر گرافیک برداری موجود است.

  برنامه های قیمت گذاری از 19 پوند در ماه شروع می شود و با ویژگی هایی مانند عروسک گردان که می تواند تغییر آرم را به عنوان نسیم و همچنین قلم های SVG OpenType که به شما امکان می دهد ، ایجاد کند. برای داشتن طیف شگفت انگیز از رنگ ، ارزش آن را دارد.

  اگر می خواهید به عنوان سرویسی که ارائه می دهید در مورد طراحی آرم جدی بگیرید ، امتحان این برنامه را به خودتان مدیون هستید.

  در اینجا درباره Adobe Illustrator بیشتر بیاموزید.

  CorelDraw

  CorelDraw بهترین نرم افزار برای طراحی است.

  برنامه CorelDraw از ابتدای راه خود مسیری طولانی را طی کرده است. افراد مبتدی و حرفه ای می توانند با استفاده از CorelDraw طراحی آرم ها را تا حد ممکن ساده کنند.

  CorelDraw Graphics Suite

  ابزارهایی مانند ‘Corel capture’ و ‘photo-shop’ به ارتقا experience تجربه طراحی آرم کمک می کنند و از آرم های ایجاد شده با CorelDraw با کیفیت و حرفه ای اطمینان حاصل می کنند.

  با قیمت 384 پوند ، قیمت ممکن است برای برخی کمی شیب دار باشد اما با دقت رنگ بی نظیر و انعطاف پذیری که ارائه می دهد ، آن را به گزینه ای مناسب برای برخی از طراحان گرافیک تبدیل کرده است.

  درباره CorelDraw اینجا بیشتر بیاموزید.

  Inkscape

  Inkscape بهترین جایگزین رایگان برای Adobe Illustrator است.

  یکی دیگر از نرم افزارهای منبع آزاد رایگان ، Inkscape یک نرم افزار قدرتمند برای طراحی وکتور است که بسیاری از تازه کارها هنگام ایجاد تصاویر انتخاب می کنند.

  Inkscape Software Logo

  مانند بسیاری دیگر برنامه ها ، Inkscape از قالب فایل SVG (Graphics Vector مقیاس پذیر) پشتیبانی می کند و همچنین می توانید فایل ها را در قالب های مختلف وارد و صادر کنید. با استفاده از هر سه سیستم عامل اصلی که از این نرم افزار پشتیبانی می کنند ، Inkscape می تواند برنامه ای باشد که کارهای شما را بالاتر از همه قرار دهد.

  درباره Inkscape بیشتر بیاموزید.

  Canva

  Canva بهترین نرم افزار آنلاین طراحی آرم است.

  یکی از ارزانترین برنامه های طراحی آرم موجود ، هر کسی که از استفاده از رایانه راحت باشد می تواند به راحتی و به راحتی گرافیکی باورنکردنی در Canva ایجاد کند.

  Designing a logo in Canva design software

  در حالی که رایگان وجود دارد نسخه ، نسخه Pro با قیمت 7 پوند در ماه ، همه ویژگی های موجود را باز می کند. Canva گزینه بسیار خوبی برای مبتدیان است زیرا برای شروع ایجاد آرم به تجربه طراحی نیاز ندارد.

  درباره Canva Pro بیشتر بیاموزید.

  طراح وابستگی

  بهترین نرم افزار طراحی آرم برای طراحی UI.

  یک ابزار طراحی گرافیک برداری ، طراح Affinity می تواند به شما در ایجاد منحنی های شگفت انگیز و همچنین سفارشی سازی اشکال زنده برای تصاویر برداری کمک کند.

  Affinity Designer Logo Software

  ایده آل راه حل برای طراحان و تصویرگران UI ، Affinity دارای ویژگی های قدرتمندی است که می تواند به برخی از گزینه های دیگری که ما ارائه داده ایم ، سود خود را ارائه دهد. فقط 48 پوند ارزش خرید را دارد.

  درباره Affinity Designer بیشتر بیاموزید.

  نتیجه گیری: بهترین نرم افزار طراحی آرم 2020

  گزینه های مختلفی برای ایجاد طرح های عالی آرم برای مشتریان وجود دارد. چه تازه کار خود را شروع کرده باشید و چه سالها طراح گرافیک باشید ، گزینه های رایگان و پولی برای نیازهای شما وجود دارد.

  امیدواریم لیست بهترین برنامه های طراحی آرم ما به شما ایده ها و گزینه هایی داده باشد که اگر در بازار نرم افزار جدید هستید ، آنها را در نظر بگیرید.

  از این مقاله لذت می برید؟ در اجتماعی به اشتراک بگذارید!

  Related Posts

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *