Furniture

با فکر شماره 2 علامت گذاری شده است

چالش Base Design این بود که چگونه شرکت آسانسور سازمانی ، Mitsulift را به یک مارک تجاری معاصر و مرتبط تبدیل کنیم. در حالی که آرم در گرفتن ایده بسیار عالی عمل می کند ، اما قدرت واقعی در هویت گسترده تر .

Australian Design Radio logo

رادیو طراحی استرالیا توسط کریستوفر دویل یک علامت هوشمندانه استرالیایی شکل داده شد. و شرکت هنگامی که رادیو روی آنتن می رود ، اکولایزر گرافیکی حرکت می کند ، هنگام خاموش شدن به حالت اولیه برمی گردد.

Highline logo Pentagram

برای ساخت قطارهای باری در دهه 1930 ، High Line یک سازه ریلی مرتفع در West Side منهتن است که به محبوب ترین پارک جدید شهر. یک مونوگرام ایده آل توسط پائولا شر ، پنتاگرام .

New Chapter logo Paul Belford

فصل جدید استارتاپی است که کلمات درمانی را ارائه می دهد – نوعی مشاوره که در آن شرکت کنندگان خود را از طریق کلمه نوشتاری بیان می کنند. این نماد ، با پل بلفورد با مسئولیت محدود ، یک کتاب را با یک پیکان رو به جلو ترکیب می کند.

The Pregnancy Pause logo

مکث بارداری یک شرکت ساختگی است که توسط Mother NY ایجاد و طراحی شده است. ، زیرا مرخصی زایمان یک کار تمام وقت است.

Daily Overview logo Fleet

با الهام از “تأثیر اجمالی” – احساسی که فضانوردان هنگام فرصتی برای دیدن و مشاهده زمین به طور کلی تجربه می کنند – مرور روزانه Freedom logo The Chase

Freedom Travel همیشه بر روی آرم خود یک گلسنگ داشت و آنها می خواستند که یک نشان جدید داشته باشد. تعقیب و گریز آنها را مجبور کرد.

Paws logo Koto

پنجه ها یک سرویس تحویل غذای شخصی سگ در انگلستان است ، با یک آرم جذاب که توسط Koto .

Bandido logo Magpie

مارک قهوه Bandido “با استفاده از سیستم زنجیره های قهوه بزرگتر و شرکت های بزرگ ، روح ضد فرهنگ کالیفرنیا را کانال می کند.” علامت بازی که توسط مگاله طراحی شده مناسب و به یاد ماندنی است.

مارک های بیشتری که با اندیشه مشخص شده اند .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *