Design books, Logo Blog

با الهام از طراح گرافیک Radim Malinic

من اخیراً با Radim Malinic ، یک طراح گرافیک آزاد مستقر در جنوب غربی لندن که تحت نام “Brand Nu” کار می کند ، گپ زده ام.

رادیم یکی از با استعدادترین طراحان دور است که من می شناسم ، بنابراین وقتی گفت که در حال کار بر روی کتابی با عنوان کتاب ایده ها است بسیار خوشحال شدم. / – یک مجله جهت گیری خلاق و طراحی گرافیک.

book-of-ideas-cover

رادیم با مهربانی نسخه ای را برای من ارسال کرد که در زمان مناسب زندگی من بود.

به تازگی تبدیل شدن به یک طراح مستقل پاره وقت این کتاب یک الهام خالص بوده است ، و ضربه ای که برای بالا بردن بازی ام لازم داشتم! اگرچه من تقریباً 10 سال است که یک طراح گرافیک هستم ، اما به دلیل شغل روزمره من کاملاً راحت شده ام … با مرور این کتاب احساس می کنم که یک بار دیگر یاد گرفته ام که بخواهم انجام دهم هیجان انگیز است و من مشتاقم که یک بار دیگر یادگیری و آزمایش را شروع کنم.

بنابراین بگذارید کمی بیشتر در مورد کتاب نشان دهم و به شما بگویم…

کتاب ایده های رادیم مالینیچ

بهترین روش برای توصیف این کتاب صندوق گنج از بهترین کارهایی است که احتمالاً تصور می کنید. روشن ، پر جنب و جوش ، به خوبی ارائه شده و همه چیز در آن به خوبی اجرا شده است. این کار طراحی یک استاد است! آیا می خواهید ببینید که چگونه کار طراحی خود را ارائه دهید؟ شما باید این را بررسی کنید…

این کتاب مملو از کارهای الهام بخش طراحی گرافیک توسط رادیم مالینیچ است که به سادگی باعث ذهن شما می شود. هر قطعه برای هر طراح “معیار” چشمگیر است.

اکنون که از آزادی خلاقیت بیشتری برخوردار هستم ، مطمئناً در جهت ساختن کار طراحی و نمونه کارهای خودم با همان استاندارد تلاش خواهم کرد. از آنجا که دوست دارم کار معیار را ثبت کنم ، می توانم به طور مداوم توانایی های خود را مقایسه کنم … این کتاب یک نمونه عالی است.

در اینجا چند صفحه در داخل کتاب است …

Book of Ideas - Page Spread - 01

Book of Ideas - Page Spread - 02

Book of Ideas - Page Spread - 03

Book of Ideas - Page Spread - 04

Book of Ideas - Page Spread - 05

فراتر از طراحی زیبا و گرافیکی…

این کتاب فقط مجموعه ای از تصاویر خیره کننده طراحی گرافیکی نیست … موارد دیگری نیز در آن وجود دارد که باعث الهام و انگیزه بیشتر شما می شود.

در طول کتاب داستان ها ، افکار و مشاهدات مربوط به زندگی و حرفه ای Radims وجود دارد که شامل موضوعاتی از “دریافت کار مورد نظر شما” ، “ضرب و شتم بلوک خلاق” تا “تبدیل گرد و غبار به طلا” است.

در اینجا چند نقل قول از صفحات آورده شده است تا شما را به فکر فرو برد…

“هر کاری که می کنم ، می خواهم بهترین کار در کارنامه من باشد. من فقط به انجام کار مکانیکی بدون معنی اعتقاد ندارم. کارهای خلاقانه باید برای روح خوب باشد. ”

“وقتی نوبت به ایجاد یک وب سایت نمونه کارها ویترین می رسد ، تصور اینکه تصاویر به تنهایی صحبت را انجام می دهند اشتباه است. هرچه تعداد کلمات کمتر باشد ، افراد کمتری از طریق جستجوی Google سایت را پیدا می کنند. ”

“ما باید شروع به بررسی سایر دنیاهای اطراف خود کنیم. انجام این کار شما را مجبور به توقف ، فکر و س questionال می کند. وقتی همه چیز در اطراف خود را زیر سال می برید ، پاسخ های جدید زیادی دریافت می کنید که می توانید در کارهای خود پیاده سازی کنید ”

اگر می خواهید یک نسخه از “کتاب ایده ها” را برای خود بگیرید ، می توانید به آمازون یا مستقیماً از نوامبر جهان ، یا می توانید در کتاب ایده ها.

از Radim برای به اشتراک گذاشتن کارها ، داستان ها و افکار خود متشکرم – این باعث شده من بازی خود را ارتقا دهم و امیدوارم که این کار برای دیگران نیز انجام شود.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *