Graphic Designs, Logo Blog

ابزارهای مورد نیاز برای طراح آرم

آیا می خواهید آرم ها را طراحی کنید؟ در این صورت ، قبل از شروع به تعدادی ابزار نیاز دارید.

خوشبختانه ، تقریباً در هر خانه ای ابزارهای موجود در دسترس شما است ، به این معنی که شما بدون نیاز به هزینه یک پنی می توانید بلافاصله شروع به طراحی آرم کنید.

در اینجا ابزارهایی که من به عنوان طراح آرم استفاده می کنم پایین است:

مداد و کاغذ

مداد

این کاملاً واضح است ، اما یکی از اصلی ترین ابزارهایی که برای طراحی لوگو به آن نیاز خواهید داشت نوعی قلم و / یا مداد است. من توصیه می کنم از مداد مکانیکی استفاده کنید بدین معنی که می توانید بدون نیاز به تیز کردن مداوم نوک ، طرح و طوفان مغزی خود را ادامه دهید.

من همچنین به عنوان یک ماده اختیاری اضافی ، نوعی مداد رنگی جداگانه مانند آبی یا قرمز را توصیه می کنم که می تواند برای برجسته کردن بهترین ایده ها از کتاب طراحی شما قبل از دیجیتالی کردن آنها استفاده شود.

کتابهای طراحی (یا یک تکه کاغذ)

اگرچه نتایج نهایی در رایانه تهیه می شود ، کاغذ جایی است که همه اتفاق می افتد . اینجا جایی است که می توانید قبل از نهایی کردن طراحی روی رایانه ، ایده پردازی و ایده پردازی کنید.

برخی از طراحان ممکن است نیاز داشته باشند که ایده های خود را مستقیماً از طریق رایانه توسعه دهند ، اما آنها مرتکب اشتباه می شوند. آزادی و سرعتی که ناشی از طراحی است ، آن را بهترین راه برای توسعه ایده ها می کند. بارها پیش آمده است که من شخصاً ایده ای را برای رخ دادن “یک حادثه خوشحال” نگاشته ام ، که به یک ایده قوی تر تبدیل شده است که من هرگز فقط در ذهنم فکر نمی کردم.

Sketchbook and pencil for designing logos

اصول اولیه مورد نیاز شما یک کاغذ خالی است ، با این حال ، اگر می خواهید یک حرفه ای باشید ، توصیه می کنم چند کتاب طراحی مختلف برای خود تهیه کنید.

صفحه طراحی بزرگتر مانند اندازه A3 می تواند برای استفاده در دسک تاپ استفاده شود. این مورد برای زمان تمرکز عمیق است که شما ایده های طوفان فکری خواهید داشت ، بنابراین مفید است که بتوانید همه این ایده ها را در یک صفحه کاغذ ببینید و حواس شما را به جلو و عقب نکشید.

من همچنین توصیه می کنم یک کتاب جداگانه به اندازه جیب داشته باشید که می توانید هنگام بیرون رفتن یا در کنار تخت خود آن را با خود داشته باشید. بارها پیش آمده است که هنگام رانندگی ، پیاده روی یا درست قبل از خواب به ایده ای عالی برخورد کرده ام … ایده های عالی در هر نقطه ای می توانند بیایند و به راحتی دور می شوند ، بنابراین داشتن چیزی برای تحویل مستندات ایده ها همانطور که آنها کنار می آیند یک الزام است!

اولویت شخصی من به جای مواردی که دارای شبکه هستند ، یک صفحه طراحی خالی است. دلیل این امر این است که من نمی خواهم ایده های من توسط یک شبکه محدود شود – ایده ها باید همین باشد – ایده ها و ایده ها نباید محدودیتی داشته باشند. می توانید هرگاه روی رایانه کار کردید ، آنها را با استفاده از یک شبکه اصلاح و کامل کنید …

یک رایانه

نوع دقیق رایانه شما به بودجه و تنظیمات شما بستگی دارد ، اما خوشبختانه نرم افزار مورد نیاز پردازنده خیلی سنگین نیست ، بنابراین رایانه متوسط ​​کار را انجام می دهد.

من شخصاً از iMac دسکتاپ 24 اینچی استفاده می کنم ، که خودم در دفتر من مستقر شده اند. برای من کار در یک صفحه بزرگتر بهترین مکان برای توسعه طرح های آرم من است ، به من امکان بزرگنمایی و کوچک سازی برای ایجاد یک اثر هنری عالی را می دهد.

برای مواقعی که من بیرون هستم و همچنین یک مک بوک پرو 15 اینچی دارم. این بدان معناست که وقتی خورشید خاموش است می توانم در یک کافه یا حتی یک پارک کار کنم ، که گاهی اوقات به شما کمک می کند.

Computer and desk setup for logo design

نرم افزار وکتور گرافیک برای طراحی آرم

پس از داشتن رایانه ، به نرم افزار مناسب نیز نیاز خواهید داشت. برای طراحی آرم به ویرایشگر گرافیک برداری نیاز دارید.

برخلاف تصاویر شطرنجی که از پیکسل تشکیل شده اند ، گرافیک های وکتور براساس مسیرها ، نقاط ، خطوط ، روش ها و اشکال با استفاده از معادلات ریاضی ، به این معنی که می توان آنها را به طور نامحدود و بدون افت کیفیت مقیاس بندی کرد.

نرم افزار استاندارد صنعت Adobe Illustrator است ، با این وجود گزینه های دیگری نیز وجود دارد ، از جمله گزینه های رایگان.

در اینجا چند گزینه موجود وجود دارد …

Adobe Illustrator (پرداخت شده)

همانطور که قبلاً ذکر شد ، نرم افزار استاندارد صنعت گرافیک برداری Adobe Illustrator است بنابراین ، اگر در طراحی حرفه ای آرم جدی هستید ، این انتخاب مورد نظر شماست.

Adobe Illustrator for Logo Design

Adobe Illustrator احتمالاً قطعه مورد علاقه من در نرم افزار طراحی و اولین بار بود که من کار خود را به عنوان طراح آغاز کردم. این ویژگی غنی ، با ابزارهای قدرتمند در دسترس ، به شما امکان می دهد به راحتی هر شکلی را که تصور کنید بسازید و ویرایش کنید.

ابزاری مانند ابزار Pen (ایجاد منحنی های Bézier و خطوط مستقیم) ، و ابزار مداد (طراحی آزاد با مسیرهای ساده) به شما امکان می دهد هر آنچه را تصور می کنید ، با دقت انجام دهید. همراه با ابزار Pathfinder ، می توانید به سرعت و به آسانی اشکال دقیق را در صورت لزوم بسازید – واقعاً شگفت انگیز است.

Illustrator همچنین طیف گسترده ای از افزونه ها را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد قابلیت ها را گسترش دهید. برای مثال ، من مرتباً از LiveSurface استفاده می کنم ، بنابراین می توانم طرح های آرم خود را در تنظیمات کلمه واقعی. من همچنین اغلب از VectorScribe استفاده می کنم ، بنابراین می توانم سریع و بدون زحمت کارهای هنری خود را تمیز کنم ، مطمئن شوم که از کمترین امتیاز ممکن استفاده می کند. هر دوی این نمونه ها شگفت انگیز هستند ، بنابراین حتماً آنها را بررسی کنید.

هزینه Adobe Illustrator گران ترین هزینه در این لیست است ، با این حال ، به نظر من منطقی است ، برای افراد 17.15 پوند در ماه یا اگر دانشجو هستید 15.49 پوند در ماه هزینه دارد. در صورت تمایل به استفاده از نرم افزارهای طراحی مانند فتوشاپ و InDesign ، می توان آن را از طریق Adobe Suite کامل خریداری کرد.

Inkscape (رایگان)

نزدیکترین گزینه رایگان برای Adobe Illustrator ، Inkscape است ، که طیف وسیعی از ابزار طراحی انعطاف پذیر مشابه مانند مداد و قلم ، همراه با متن و ابزار رنگی برای طراحی آرم های حرفه ای نیاز دارید.

Inkscape همچنین به شما امکان می دهد قالب های صحیح فایل را برای طراحی آرم ایجاد کنید از جمله PDF ، EPS و PNG ، به این معنی که شما همچنین می توانید نتایج نهایی حرفه ای را ارائه دهید.

Inkscape رایگان است. این OpenSource است ، به این معنی که این انجمن توسعه یافته است و برای Windows ، Mac و Lunux در دسترس است. همچنین منابع زیادی به صورت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در یادگیری استفاده از آن کمک کند. به عنوان یک نقطه شروع ، این را ببینید: https://inkscape.org/en/ یاد بگیرید / آموزشها /

Vectr (رایگان)

Vectr یکی دیگر از نرم افزارهای گرافیکی بردار رایگان است ، با این حال ، بر خلاف بقیه موارد ذکر شده ، این مزیت را دارد که یک راه حل مبتنی بر مرورگر است که به راحتی می توان با ثبت نام از آن استفاده کرد. به صورت اختیاری می توان این ابزار را در دستگاه های Apple ، Windows ، Linux و Chromebook بارگیری و نصب کرد.

این کاملاً ابتدایی است و بسیاری از ویژگی های پیشرفته موجود در سایر گزینه های ذکر شده تاکنون را ندارد ، اما در مقایسه با آموزش بسیار ساده روی صفحه ، یادگیری و درک آن بسیار آسان است در دسترس شما قبل از استفاده از سیستم عامل ، شما را از طریق ابزارهای موجود فقط چند دقیقه راه می اندازد.

مانند سایر ابزارهای ذکر شده ، این شامل استفاده از یک ابزار قلم (که منحنی های بزیر را ایجاد می کند) و یک ابزار مداد برای نقاشی آزاد ، بنابراین مهارت های تصویرگری که در این ابزار رایگان ایجاد می کنید ، می تواند در گزینه های دیگر استفاده شود ذکر شده است.

متأسفانه ، تنها انواع پرونده های موجود برای صادرات SVG ، PNG و Jpeg هستند ، با این حال ، این همچنان به شما امکان تولید آرم های مقیاس پذیر را می دهد که هم به صورت آنلاین و هم به صورت چاپی قابل استفاده هستند ، اما درصورتی که بخواهید استفاده کنید محدودیت ایجاد می کند آرم شما مهارت ها را تا سطح حرفه ای طراحی می کند.

قلم ها

تقریباً در هر طراحی آرم از تایپوگرافی استفاده می شود. یا یکی که خودتان را از ابتدا خلق کرده اید ، و یا به احتمال زیاد یکی که بارگیری یا خریداری کرده اید. با سواد میلیون ها فونت وجود دارد ، بعضی از آنها رایگان هستند و دیگران پرداخت می شوند. در مرحله اول ، اجازه دهید گزینه های رایگان موجود را بررسی کنیم.

قلم های رایگان

اینترنت پر از فونت های رایگان است ، با این وجود گزینه های “رایگان” بیش از حد فقط برای استفاده شخصی در دسترس هستند ، بنابراین مراقب باشید در صورت استفاده از قلم برای ایجاد آرم برای مشتری پرداخت ، مجوز را بررسی کنید.

داشتن فونت مجوز تجاری ضروری است اما خوشبختانه گزینه های تجاری رایگان زیادی در دسترس است.

یک وب سایت برای تهیه فونت های با کیفیت بالا و تجاری رایگان بسیار آسان است Font Squirrel ، همچنین جستجو ، مشاهده و بارگیری قلم ها را بسیار آسان می کند.

Font Squirrel for Free Commercial Fonts

وبلاگ هایی مانند CreativeBloq بهترین فونت های رایگان وب را مرتباً جمع می کند ، بنابراین ارزش دارد که مراقب این موارد باشید و آنها را برای استفاده های بعدی بارگیری کنید. جستجوی سریع Google در مورد “فونت های تجاری رایگان” شما را به سمت بسیاری از این پست ها سوق می دهد.

به نظر من باارزش ترین کتابخانه برای فونت های رایگان ، و به طرز شگفت انگیزی ، کتابخانه قلم های Google است در اینجا نقل قولی از مجوز آورده شده است:

همه فونت ها منبع باز هستند. این بدان معناست که شما آزاد هستید موارد دلخواه خود را با دوستان و همکاران به اشتراک بگذارید. حتی می توانید آنها را برای استفاده شخصی خود شخصی سازی کنید یا برای بهبود آنها با طراح اصلی همکاری کنید. و می توانید از آنها به هر شکل که بخواهید ، به صورت خصوصی یا تجاری – به صورت چاپی ، در رایانه یا وب سایت های خود استفاده کنید.

بیشتر قلم های Google برای استفاده از متن اصلی طراحی شده اند ، اما با برخی تغییرات جزئی می توانند قلم های بسیار خوبی برای طراحی آرم باشند.

فونت های آزاد یک سمت پایین وجود دارد و چیزی که باید از آن آگاه باشید – از آنجا که گزینه های با کیفیت بالا محدود هستند ، تعداد زیادی از طراحان از آنها استفاده می کنند. هنگام ایجاد یک علامت قابل شناسایی که به مشکلی تبدیل شود ، بنابراین اگر این مسیر را طی می کنید سفارشی سازی نوع برای شناسایی آن .

خرید قلم

فونت های پرداخت شده همیشه “بسیار” بهتر از هر فریبیلی است و همیشه یک سرمایه گذاری ارزشمند است ، زیرا هنگامی که این خرید را انجام دادید ، می توانید از فونت بارها و بارها استفاده کنید (البته منوط به مجوز). تعداد زیادی مکان برای خرید قلم وجود دارد ، از جمله طیف گسترده ای از ریخته گری قلم . با این حال ، در اینجا چند مورد از مکان های جستجو و خرید قلم وجود دارد …

قلم های من

MyFonts به عنوان “توزیع کننده قلم های دیجیتال” توصیف می شود ، به این معنی که شما می توانید از طریق طراحان و ریخته گری های سراسر جهان به مرور فونت ها بپردازید. به آرم بسیار هوشمندانه توجه کنید “یکی از طرح های مورد علاقه من” کلمه “My” نیز دستی است برای گرفتن “فونت ها”! شگفت آور

MyFonts Logo

FontShop

FontShop توزیع کننده قلم دیگری است که دارای وب سایتی واقعاً نرم و آسان است برای مرور و آزمایش مجموعه فونتهای با کیفیت بالا. من خصوصاً ویژگی “ tryout ” را دوست دارم ، که به شما امکان می دهد فونت را به صورت مختلف آزمایش کنید اندازه ها ، رنگ ها و طرح ها قبل از خرید.

برشهای طراحی

اگرچه ریخته گری قلم نیست ، اما تیم در DesignCuts اغلب بسته های تخفیفی فونت و سایر منابع طراحی را آزاد کنید ، که اغلب ارزش خرید دارند. در طول سال قادر خواهید بود صدها خانواده فونت با کیفیت بالا را به قیمت 29 دلار خریداری کنید که به طور معمول هزاران هزینه دارد.

کتابهای طراحی آرم الهام بخش

هنگام کار بر روی ایده های طراحی آرم ، من اغلب به گالری های طراحی آرم آنلاین مراجعه می کنم ، اما مهمتر از همه ، من به کتاب های الهام بخش نگاه می کنم ، که اغلب دارای طرح های بسیار بهتر از هر چیزی است که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید. در اینجا چند آرم الهام بخش مورد علاقه من وجود دارد کتاب های طراحی که می توانید از طریق آمازون خریداری کنید…

لوگوی مدرنیسم

این کتاب احتمالاً بزرگترین کتاب طراحی آرم است که تا به حال دست شما را به خود جلب می کند ، و اگر شما یک طراح آرم یا فقط یک طرفدار طراحی عالی هستید ، این یکی از موارد زیر خواهد بود: بهترین سرمایه گذاری 30 پوندی که انجام می دهید.

Logo Modernism Book

این بسته بندی مملو از طرح های عالی آرم ، از جمله بیش از 6000 علامت تجاری ، متمرکز بر دوره 1940-1980 است. من فقط چند ماه است که آن را دارم ، اما در حال حاضر یکی از مورد علاقه های من است.

خرید آن در آمازون اینجا.

آرم: راهنمای مرجع نمادها و لوگوها

این کتاب 2 نسخه دارد. نسخه استاندارد و یک نسخه کوچک. من شخصاً مینی را دارم و آن را دوست دارم. این مجموعه تصویری از برخی از بهترین آرم های جهان است که تاکنون ساخته شده است و کتابی است که من اغلب به آن مراجعه می کنم و کار خود را در برابر آن معیار می کنم.

خرید آن در آمازون اینجا.

کتابهای گالری آرم Yasaburo Kuwayama

اگرچه نادر است و یافتن آن آسان نیست – و گرچه گران است – اما کتاب های مورد علاقه من در مورد آرم همیشه کتاب های Yasaburo Kuwayama است. خوشبختانه شما می توانید یکی از کتابهای وی را از ابتدا تا انتها در وب سایت http://trademarksandsymbols.com/

نکات طراحی آرم از کتاب الکترونیکی Pro (رایگان است)

این کتاب الکترونیکی است که من سال گذشته گردآوری کردم و مملو از نکات تخصصی در زمینه طراحی آرم و مشاوره برخی از بهترین طراحان آرم در جهان است ، از جمله آرون دراپلین ، مایکل بینوت ، دیوید آیری ، فون گلیچکا ، جیکوب کاس و بسیاری دیگر بیشتر! نکات رایگان طراحی آرم را در اینجا بارگیری کنید.

50 expert logo design tips eBook

از آماده شدن ابزارها برای شروع طراحی آرم لذت ببرید! آماده برای شروع؟ برای یادگیری نحوه ایجاد bullet point خلاصه طراحی آرم. هر سوالی دارید ، من را در توییترLogo_Geek

پیدا کنید

از این مقاله لذت می برید؟ در اجتماعی به اشتراک بگذارید!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *