Furniture

آرم Greenpeace Airplot

Airplot logo

دولت قصد دارد با گسترش فرودگاه جلوتر برود حتی اگر این بدان معناست که انگلیس “امیدی به دستیابی به اهداف انتشار آب و هوا” نخواهد داشت ( منبع: Greenpeace ). با ظرفیت کامل ، هیترو به بزرگترین منبع انتشار گازهای گلخانه ای در کشور تبدیل خواهد شد.

من نه تنها از هدف Airplot پشتیبانی می کنم ، بلکه فکر کردم این فرصت خوبی است تا بتوانم به ایجاد لوگوی آن ، طراحی شده توسط Airside ، آژانس طراحی مستقر در لندن.

صرف نظر از مسائل مقیاس پذیری ، به دلیل روند کار ، ترجیح دادم آرم را نشان دهم و من عاشق این هستم که چگونه Airside در وبلاگ خود عمیق شود (طرح های زیادی نشان داده شود).

Airplot logo design sketches

Airplot logo design sketches

Airplot logo design sketches

“با ادامه پروژه ایده استفاده از نوع به عنوان وسیله ای سازنده به مسیر مورد علاقه تبدیل شد ، اما تیم طراحی نگران بودند که توضیح مفهوم نوع ایدئوگرافیک دشوار باشد.” /

Airplot logo design sketches

“پس از لغو دستورالعمل های ناموفق ، با ایده فوق به Greenpeace نزدیک شدیم. از نظر ما مهم بود که چگونه می توان زمینه ها را به یک شبکه اصلی انتزاع کرد.

“این نکته بسیار مهم بود زیرا به ما امکان می دهد از استعاره میدانی استفاده کنیم ، اما از طریق یک شکل قابل کنترل تر. برای توضیح این نکته ، ما 4 تصویر پی در پی ارائه شده در ارائه فوق را ارائه دادیم تا نقطه اصلی را چکش بزنیم. “

Airplot type design

“ايرسايد با اذعان به اينكه زمين در اعتراضات گرينپيس مركزي بود ، بر اساس رنگها و اشكال مترادف با مناطق روستايي كه شركت هواپيما قصد اشغال آن را داشت ، هويتي ايجاد كرد.”

Airplot type design

Airplot logo design

Airside دو پست در وبلاگ توسعه آرم منتشر کرد – اولی نحوه طراحی را برای پیام های مختلف تبلیغاتی نشان می دهد ، و دوم شامل طرح های آرم و برش های نوع مقوا است. خواندن تفسیر همراه جالب است:

  • کار جدید: Greenpeace Airplot را ارائه می دهد
  • روند: Greenpeace Airplot را ارائه می دهد

بروزرسانی:
پس از بسته شدن درهای Airside در سال 2012 پیوندها برداشته شدند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *