Furniture

آرم های دست نویس

Davidoff logo design

Davidoff
طراح: Zino Davidoff ، در 1968–1969.

زینو داویدوف در 11 مارس 1906 در کیف به دنیا آمد و در سال 1994 در 87 سالگی درگذشت.

Davidoff cigars

Davidoff ارتقا smoking سیگار کشیدن را به عنوان تجارت خود در نظر گرفت و هر سیگار برگ این شرکت دارای برچسبی با امضای Zino است.

Davidoff website

به طرز عجیبی ، وب سایت Davidoff برای بینندگان انگلستان در دسترس نیست ، و من با تصویر بالا با این متن استقبال کردم :

“متأسفیم ، اما به دلیل قوانین انگلستان ، دیگر مجاز نیستیم وب سایت خود را به شما نشان دهیم www.davidoff.com. از درک شما متشکرم. ”

ممکن است فرد بدبین در میان ما فکر کند که این به دلیل قیمت هایی است که برای محصولات Davidoff گذاشته شده است ، همراه با قدرت پوند انگلیس. اگر دلیل واقعی را می دانید ، به من اطلاع دهید.

Ford logo design

فورد
طراح: چایلد هارولد ویلز ، در سال 1909.

فورد اولین مهندس ارشد و طراح ، چایلد هارولد ویلز ، تصور می شود که اسکریپت فورد در سال 1909. بیضی شکل در سال 1912 اضافه شد ، و از سال 1928 این طرح تقریباً دست نخورده باقی مانده است. > شرکا مسئول جدیدترین به روزرسانی هویت فورد هستند.

Ford Focus car

Harrods logo design

Harrods
طراح: Minale Tattersfield ، در سال 1967 ، اصلاح شده در 1984.

طراحی مجدد 1984 برای این فروشگاه بزرگ انگلستان ، “Knightsbridge” را در مارک گنجانده است ، که Harrods است آدرس لندن.

Harrods store front

Cartier logo design

کارتیه
طراح: ناشناخته ، قبل از سال 1888 طراحی شده است.

هنگامی که کارگاه استاد خود را به دست گرفت ، کارتیه در سال 1847 توسط لویی-فرانسوا کارتیه در پاریس تاسیس شد. امروز ، کارتیه نام خود را به مجموعه طولانی از محصولات معتبر ، از ساعت و جواهرات و کالاهای چرمی وام می دهد. و رایحه ها

Cartier perfume

بزرگترین فروشگاههای کارتیه را می توان در نیویورک ، میلان ، بورلی هیلز ، رم ، بوستون ، سانفرانسیسکو ، توکیو ، پاریس ، سائوپائولو ، شانگهای ، لندن و ونکوور یافت.

Paul Smith logo design

پل اسمیت
طراح: زنا (دوست پل اسمیت) ، تاریخ ناشناخته است.

پل اسمیت طرح آرم در واقع توسط Zena ، یکی از دوستان Paul ، به نگارش درآمده است ، بنابراین دست نوشته شده است علائم تجاری نیازی به امضای معتبر نیستند. پل اسمیت جزئی جدایی ناپذیر از شرکت وی است. او هم طراح و هم رئیس است و به طور مداوم در همه جنبه های تجاری مشارکت دارد.

Paul Smith fashion design

Olive logo design

Olive
طراح: Liquid Agency ، مدتی بعد از 2005.

Olive یک تولید کننده تجهیزات صوتی دیجیتال است که در ایالات متحده مستقر است.

Olive website

Disney logo design

دیزنی
طراح: والت دیزنی ، در دهه 1940.

نمایندگی امروز نسخه تحول یافته و تلطیف شده امضای بنیانگذار است که اکنون یک امپراتوری رسانه ای با ارزش فروش بیش از 25 میلیارد دلار سالانه را مشخص می کند.

Disney characters

Kellogg's logo design

Kellogg’s
طراح: Will Keith Kellogg ، در سال 1906.

آرم

Boots logo design

چکمه ها
طراح: جسی بوت ، در سال 1883.

شرکت Boots PLC معروف به چکمه ها و مارک تجاری Boots The Chemists ، زنجیره داروخانه غالب در این کشور است. انگلستان ، با خروجی در بیشتر خیابان های بلند در سراسر کشور. در سال های اخیر ، آنها تجارت خود را از یک داروخانه سنتی به یکی دیگر از محصولات پردازش یک ساعته عکس ، اپتیک و حتی لوازم خانگی در فروشگاه های خاص تغییر داده اند.

Boots store

Stussy logo design

استوسی
طراح: شاون استوسی ، در سال 1980.

استوسی یک برچسب لباس خیابانی در ایالات متحده است. شاون استوسی قبلاً در لاگونا بیچ ، کالیفرنیا ، در حال شکل دادن و امضای تابلوهای موج سواری بود که شروع به استفاده از قلم نشانگر خود بر روی تی شرت ها کرد.

Stussy sunglasses

برخی از این آرم ها با تغییرات اندکی (در صورت وجود) بیش از یک قرن دوام داشته اند. دیگران حدود 50 سال است که قوی می شوند. چه چیزی باعث دوام آنها می شود؟ آیا طرح های دستی دیگری وجود دارد که مورد توجه شما قرار گرفته باشد؟

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *